Show Jana Krause se poprvé natáčí bez diváků. Co na opatření Jan Kraus?

Zpěvák Matěj Ruppert, herečka Anna Kameníková a biolog Karel Raška se představí v další Show Jana Krause. Během úterního natáčení ovšem budou hosté bavit jenom Jana Krause a štáb. Hlediště musí zůstat prázdné!
Bez diváků...
Bez diváků...
(ZDROJ: Pixabay)

reklama

Česko přijalo další mimořádná opatření v boji proti novému typu koronaviru: Od úterního večera se podle nového nařízení vlády nesmí konat soukromé ani veřejné akce nad 100 lidí. Od středy pak zůstanou zavřené základní, střední, vyšší odborné školy a vysoké školy. Opatření platí do odvolání.

Poprvé za jedenáctiletou historii natáčení pořadu Show Jana Krause tak bude dnes v divadle Archa čekat na tři hosty tichá a hlavně smutná kulisa – prázdné hlediště bez diváků. Kvůli nařízení vlády vzhledem k šíření koronaviru se musí natáčet bez publika. Dorazí aspoň pan Odvárka, skalní fanoušek pořadu, živoucí maskot show? Práv tento muž totiž dosud nechyběl takřka na žádném představení!

I to uvidíte ve středu 11. března, v premiéře dílu Show Jana Krause bez diváků ve 21.35 na Primě.

Co na opatření říká moderátor Jan Kraus?

„Divadlo bez diváků není rozhodně to pravé. Na druhou stranu je ale útěchou, že lidé nemohou přijít kvůli důležité ochraně zdraví. Show must go on! První přikázání showbyznysu můžeme splnit jen díky tomu, že jde o záznam pro televizi,“ odpovídá Jan Kraus.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Show Jana Krause 11.3.2020 - upoutávka

SLEDUJTE SHOW JANA KRAUSE TAKÉ ONLINE!

Vyvracíme mýty o zdraví: Nakažení koronavirem zdravý organismus bez problémů zvládne

Vyvracíme mýty o zdraví: Nakažení koronavirem zdravý organismus bez problémů zvládne

reklama

reklama