Show Jana Krause z Milána představí pěnici, tenistu a pana Mattoni

Operní zpěvačka Dagmar Pecková, tenista Tomáš Šmíd a italský podnikatel Alessandro Pasquale přijali pozvání do druhého speciálního dílu Show Jana Krause v italském Miláně. Na Prima family ho uvidíte v pátek ve 22.20. My jsme si ale hosty trošku vyzpovídali sami a tyto rozhovory můžete vidět už teď.
Hosté Dagmar Pecková, tenista Tomáš Šmíd a podnikatel Alessandro Pasquale
Hosté Dagmar Pecková, tenista Tomáš Šmíd a podnikatel Alessandro Pasquale

reklama

Operní pěvkyně Dagmar Pecková se před lety provdala do Německa. Vyptali jsme se jí, zda jí v zahraničí něco vyloženě chybí, jaké vidí mezi Němci a Čechy rozdíly. A protože je zvyklá zpívat na pódiích po celém světě, zajímalo nás také, jestli se podle ní české a cizokrajné publikum v něčem liší. Poslechněte si rozhovor v úvodu tohoto článku.

Druhým hostem v Show Jana Krause je bývalý úspěšný tenista Tomáš Šmíd. Zazářil jako první deblista světového žebříčku. S Itálií spojil svůj život už před lety a v současnosti zde podniká v oblasti realit. Čím mu Itálie učarovala? Jaká z italských delikates mu nejvíce chutná? Podívejte se na naše video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tomáš Šmíd v Show Jana Krause

 

Jako posledního přivítá na své červené sedačce Jan Kraus Alessandra Pasquale, rodáka z italské Padovy.

Alessandro Pasquale je majitelem Mattoni
Alessandro Pasquale je majitelem Mattoni

Ačkoliv je tento podnikatel „Ital jako poleno“, jeho vztah s Českou republikou je zřejmý – je generálním ředitelem firmy vyrábějící proslulou kyselku Mattoni. U Jana Krause promluví nejen o Mattoni a problému s Lázněmi Kyselka, ale také o tom, co se mu na Češích a Česku líbí i co úplně nechápe.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!