SHOWTIME

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Eva Perkausová a Laďka Něrgešová.
SHOWTIME
SHOWTIME
CNN Prima News

Nový pořad zaměřený nejen na svět slavných, ale také technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže. Hlavní moderátorkou je Eva Perkausová, která spolu s Laďkou Něrgešovou přinese divákům zábavný proud informací po HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH.

UP-CNN Showtime Produktový spot NEDĚLE
CNN Prima News - CNN Showtime

Laďka Něrgešová

Moderátorka a herečka vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a spolupracovala s Krátkým filmem Praha. Později se stala členkou souboru Horáckého divadla v Jihlavě a následně pražského Činoherního klubu. S mediální kariérou začínala v Hitrádiu Vysočina. Po návratu do Prahy pak pracovala v rádiích City, Kiss, Express či na Frekvenci 1.

Podívejte se na rozhovor s Laďkou Něrgešovou:

CNN SHOWTIME: Laďka Něrgešová
CNN SHOWTIME: Laďka Něrgešová

Diváci si ji můžou pamatovat mimo jiné jako moderátorku dvou ročníků úspěšné pěvecké soutěže Česko hledá Superstar, kterou provázela spolu s Ondřejem Brzobohatým a následně Petrem Holíkem. Uváděla rovněž reality show Farmář hledá ženu. Zahrála si také v řadě seriálů TV Prima, například v Rodinných poutech a Velmi křehkých vztazích. Několik let byla moderátorkou pořadů VIP zprávy, následně TOP STAR magazínu. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí nový lifestylový pořad SHOWTIME.

SHOWTIME Laďka Něrgešová
Autor: CNN Prima News SHOWTIME Laďka Něrgešová

Eva Perkausová

Na obrazovce se poprvé objevila v roce 2014 díky filmu Modelky s.r.o. a seriálu Znamení koně. S moderováním začala na TV Barrandov v pořadu Svět v barvách. V roce 2015 se stala tváří TOP STAR magazínu na TV Prima.

Podívejte se na rozhovor s Evou Perkausovou:

CNN SHOWTIME: Eva Perkausová
CNN SHOWTIME: Eva Perkausová

Od března 2018 byla moderátorkou hlavní zpravodajské relace Primy VELKÉ ZPRÁVY ve dvojici s Romanem Šebrlem. Nově bude moderovat pořad SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS.

SHOWTIME Eva Perkausová
Autor: CNN Prima News SHOWTIME Eva Perkausová

reklama