Skvělé filmy zdarma na Prima PLAY: Krvelačná Hydra, Smrtící výpadek i Posedlost

Pořádná dávka napětí i zábavy na vás čeká na našem vždy čerstvém Prima PLAY.
Krvelačná bestie
Krvelačná bestie

reklama

Co nového jsme pro vás připravili: Kromě zpráv a seriálů, které u nás nacházíte s železnou pravidelností, jsou to aktuálně tři filmy:

Tak pojďme na to:

Hydra: Krvelačná bestie přináší odvěkou fascinaci starými střepy a touhou najít mezi nimi nějaký ten zlatý pohár. Archeologická expedice se vydává na neznámý ostrov. Doufá, že tu nalezne ztracenou svatyni boha Dia.

Místo však obývá bájná stvůra Hydra, která požírá vše živé… Americký sci-fi film z roku 2009.

Přehrát si tento film můžete ZDE AŽ DO 4. ŘÍJNA

Megazkrat: Smrtící výpadek 1. a 2. část  Blackout se někdy může hodit. Bývalý voják Charles Keller se chce se svými muži pomstít za zradu a získat přísně střežená data, díky kterým mohou velmi zbohatnout. Data může získat jen při výpadcích elektřiny, které ve městě způsobí totální chaos a změní osudy mnoha lidí… Celá věc se ale pěkně zkomplikuje. Americký akční thriller z roku 2011.

Snímek si přehrajte na Prima PLAY AŽ DO 8. ŘÍJNA ZDE 1. DÍL

A TADY 2. DÍL

Megazkrat: Smrtící výpadek
Megazkrat: Smrtící výpadek

 

A trocha napětí pro ženy:

Smrtící posedlost nepostihuje jen bývalé vojáky bažící po pomstě, ale týká se i civilů. Alex konečně dosáhla po rozvodu s tyranským manželem klidu a začíná nový život s novým přítelem. Jenže je zde neznámý útočník, který ji každou noc pozoruje a dokonce vnikne do jejího domu. Když se pokusí zabít jejího přítele, jsou všichni přesvědčeni, že v tom má prsty bývalý manžel…

Kanadský thriller z roku 2008 SI PŘEHRAJTE ZDE AŽ DO 8. ŘÍJNA.

Smrtící posedlost
Smrtící posedlost

reklama

reklama