Slečna slušňák: Proměna Sandry Bullock ze suchopárné kancelářské krysy v sexy agentku

Svižná americká komedie se Sandrou Bullock a kupou sprostých slov si nebere servítky a rozjíždí to v drsném stylu. Melissa (McCarthy) a Sandra jsou geniální dvojka, která se skvěle doplňuje a vy se budete – chtě nechtě – bavit. V sobotu ve 20:15 na Primě.
Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky
Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky
20 th Century Fox

reklama

Proměna Sandry Bullock na sexy akční agentku je od začátku do konce filmu vtipná. Mohlo by se sice zdát, že 120 minut je na komedii s obehranou zápletkou o hodném a zlém policajtovi moc, ale ne v tomhle případě. Hlavní herecké duo Sandra Bullock a Melissa McCarthy dokazuje, že když funguje chemie před kamerou a když se před ní sejdou opravdoví profíci, dá se i z ne právě originálního námětu vykřesat velmi svižná a povedená záležitost.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slečna slušňák - upoutávka

Slečna slušňák nemá větší ambice než pobavit, ale právě v tom je vážně dobrá. A tak to má být. Kdo čeká, že ho komedie naučí matematiku, ať si počká na nějaký serióznější pořad. Kdo se chce zasmát a odpočinout si, vítejte u obrazovky. Čistá legrace, kde chlapi jsou pitomci a padouši, a holky rozumí své tvrdé práci (a hlavně samy sobě) je nadupaná fóry a super hláškami a vaši bránici zkrátka nenechá odpočinout.  

Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky
Autor: 20 th Century Fox Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky


Zvláštní agentka FBI Sarah (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Seriózní Sarah nosí kalhotové kostýmky, pracuje v New Yorku a doufá v povýšení. Je talentovaná a ambiciózní a za všech okolností dokonalá a nejchytřejší ze všech. Není divu, že neoplývá zástupy přátel a její kolegové ji shodně nesnášejí. Naproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, nesnáší ji pro změnu její rodina.

Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky
Autor: 20 th Century Fox Záběry z filmu Slečna slušňák/Drsňačky

Jednoho dne je Sarah převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet – nejen s bostonským podsvětím, ale hlavně mezi představitelkami zákona, které dostaly rozkaz, že spolu musí spolupracovat. Žádná z nich ovšem o takovou spolupráci nestojí. Sandra chce všem dokázat, že případ vyřeší sama a Shennon zase nechce, aby v jejím rajónu dělal někdo jiný a navíc takhle nesnesitelný.

Jenže rozkaz je rozkaz, a tak milé dámy musí nakonec vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se dříve než někoho seřve nebo praští, alespoň nadechla. A když spojí své síly, postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství.

Režie: Paul Feig
Scénář: Katie Dippold
Kamera: Robert D. Yeoman
Hudba: Michael Andrews
Hrají: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Marlon Wayans, Taran Killam, Michael Rapaport, Thomas F. Wilson, Kaitlin Olson, Demian Bichir, Raw Leiba, Nate Corddry, Michael McDonald
Rok uvedení: 2013

reklama

reklama