Sledujte nejlepší seriály televize Prima ONLINE: Dejte si Ohnivý kuře, Vinaře nebo Přístav

Pokud se snažíte dodržovat karanténu a nevycházíte příliš ze svého bytu či domu, mohly by se vám hodit některé z našich oblíbených Prima seriálů, na které se můžete podívat online. Co třeba si připomenout oblíbený seriál Vinaři nebo Ohnivý kuře?
Janek a Týna k sobě prostě patří. Sledujte seriál Slunečná!
Janek a Týna k sobě prostě patří. Sledujte seriál Slunečná!
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Vydejte se se seriálem Vinaři na moravský venkov a připomeňte si příběhy bodrého vinaře Bedřicha Pavlíčka, jeho workoholické dcery a dalších postaviček malebné vísky na úpatí Pálavy. Víte, jak vypad Tour de Burčák a proč se na Moravě nechlastá, ale degustuje? Pokud neznáte odpověď, pusťte si oblíbený seril Vinaři hezky od prvního dílu online:

Přístav

Na Svatby v Benátkách volně navazuje Přístav. Děj se zaměřuje na postavu Marka Skály (Martin Dejdar), který chce nalézt ve svém životě klid a změnit svůj život od základu. Marek je bývalý hokejista a i bývalý tělocvikář a se svým kamarádem z dětství Romanem Marešem (Filip Blažek) se rozhodne znovu zprovoznit opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka:

 Ohnivý kuře

Máte rádí gastronomii a rádi se při sledování serilu přiučíte, jak uvařit vietnamskou nebo klasickou českou specialitu? Pak je Ohnivý kuře nejlepší seriál přesně pro vás. Tento populární seriál s vůní jídla a chutí života vm ukáže nejedno tajemství z kuchyně. Mladí kuchaři Mike a Burák v něm opouštějí brány vězení a vyrážejí do Janových Lázní, kde Burák zdědil hospodu. Během komických situací se seznamují s obyvateli městečka. Když objeví svoji hospodu, čeká je šok. Co s ruinou? Prvotní nápad je sbalit kufry a zmizet. Jejich rozhodnutí změní nečekané okolnosti:

Modrý kód

Oblíbený seriál Modrý kód vás přenese na urgentní příjem, kde boj o život začíná! Modrý kód je tím nejopravdovějším seriálem z lékařského prostředí, na jehož přípravě spolupracuje široký tým odborných poradců z řad záchranářů a lékařů:

Slunečná

Baví vás sledovat pohádkový příběh Janka a Týny v seriálu Slunečná? Připomeňte si celou osudovou romantiky od prvního dílu online:

reklama

reklama