Sledujte online: 130 dětských filmů a pohádek na iPrima.cz

Vyberte si z bohaté nabídky dětských i rodinných filmů, animáků a pohádek, které pro vás v archivu na iPrima.cz máme k přehrání online. Zabavte děti a užijte si léto naplno!
130 dětských pořadů  si nyní můžete přehrát online na iPrima.cz
130 dětských pořadů si nyní můžete přehrát online na iPrima.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V nabídce dětských filmů a pořadů na iPrima.cz již můžete volit mezi 130 bijáky – přes nesmrtelnou klasiku až po nejnovější filmové trháky. A máme pro vás i celou řadu oblíbených dětských seriálů!

Jednoduše si v aktivním odkazu níže zvolte, který dětský pořad si chcete pustit, klikněte na něj a užijte si ho kdykoliv celý online!

Všechny dostupné dětské pořady online jsou na iPrima.cz řazeny podle abecedy. VYBERTE SI ten svůj:

Na co například se v naší rozšířené letní nabídce dětských pořadů, filmů a pohádek těšit?

Více jak tisíc pohádek a filmů najdete online a zdarma pod červeným tlačítkem. Více informací najdete tady

Hrané pohádky

Není nad české pohádky. Ty hrané určitě patří k nejpopulárnějším. Jistě potěší například slavná česká pohádka Kouzelný měšec.

V poklidné pohádce v hlavní roli s Bolkem Polívkou je všechno tak trochu jinak. Není ani dobro a zlo až tak úplně jednoznačné a stejně jako děj filmu je i jeho závěr nečekaný a originální. Pusťte si pohádkový film Kovář z Podlesí.

 

Své oblíbené pořady a filmy můžete sledovat i zcela bez reklam. Využijte službu iPrima bez reklam.

4x špioni Spy Kids

Filmovým trhákem pro mláděž jsou určitě čtyři filmy Spy Kids v hlavní roli s Antoniem Banderasem! Cortezovi jsou v legendární americké komedii tajní agenti v důchodu. Jsou však povoláni zpět do akce, protože z jejich řad zmizelo několik agentů.

Hraný rodinný film Kocour Fiškus rozesměje a zaujme celou rodinu. Starý Pettson žije na malebné farmičce, kde tráví čas výrobou hrnků, chytáním ryb a marným povídáním se slepicemi. Pak od sousedky dostane malého nalezeného kocoura, aby mu dělal společnost. Dostane jméno Findus, začne mluvit a Pettson má ohromnou radost. Spolu zažívají úžasná dobrodružství.

Příznivce psů a nejen je zase rozesměje  hraný film Pes milionář. Chlupáč Pancho si po výhře v loterii užívá luxusního života. Ale nekalý podnikatel ho chce využít a únosem přinutit k obchodu. Napínavý příběh začíná!

Děti milují animované filmy

V naší nabídce proto nechybějí ani takové animované hity, jako je příběh mořské želvy Sammyho. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly.

Nebo dětem můžete pustit Karcoolku, bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák-detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze...

Pohádku ze zátoky, příběh křečka Hammyho, krysy Rodericka a morčete GP, jež jednoho dne strhne mohutný déšť do rozbouřené vody, která je zanese do neznámých končin a čeká je dlouhá dobrodružná cesta, budou děti milovat.

V animáku Hurá do Afriky sledujte dobrodružnou výpravu snílka surikaty Billyho spolu s vegetariánským lvem Socratem. Afrika čeká nové hosty a bezstarostné časy se mění. Na utržené ledové kře tam pluje lední medvědice Sushi. A kvůli požárům v Austrálii hledají nový domov i klokan Toby a tasmánský čert Smiley!

Bububu, které rozesměje i pohladí

Děti zbožňují také tajemno a nejrůznější nadpřirozené potvory. Žebříčkům takových oblíbenců vévodí roztomilí upíři a duchové.

Malého ducha Bubu z hradu Eulenstein děti přímo zbožňují. Probouzí se vždy přesně jednu hodinu po půlnoci. Jenže by rád aspoň jednou viděl svět za bílého dne. Jednou se probudí ve dvanáct – ne však v noci, ale v poledne! Jeho radost zmizí ve chvíli, kdy jej první paprsky slunce promění v černý přízrak, kterého se místní obyvatelé děsí.

Hurá do pravěku je další z pupulárních animáků. Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších – T-rexe! Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu!

V další animované pohádce online zase gorilí sameček Snížek, bílý kožíšek řeší svoji odlišnost od ostatních.

Animované seriály pro nejmenší

Na dobrou noc i dopoledne zabaví malé děti některý z jejich oblíbených animovaných seriálů. Třeba Daltonovi, zábavný kreslený seriál o zločincích ze světa Lucky Luka, který nikdy nezklame!

Legenda v podobě malých poníků – seriál My Little Pony. V kouzelném světě poníků, jednorožců a pegasů vládne princezna Celestie. Na malou Twilight, která se sem dostala spolu s kamarádem drakem, zde čeká spousta dobrodružství.

Sledujte americko-kanadský animovaný seriál My Little Ponny:

Reklama
Reklama