Slevové akce obvykle zklamou. Vyhněte se riziku zklamání. V Hornbachu nejnižší ceny prodlužují

Zklamání. Přesně to zažila po nákupu téměř polovina z nás, když cena zakoupeného zboží klesla bezprostředně poté, co jsme ho pořídili*. Kdo dává slevy, byl nejspíš drahý... Slevové akce a akční ceny jsou tak spíše k vzteku. Ne ale všude. Hornbach nevypisuje žádné speciální slevy ani nabídky; trvale nízké ceny zaručuje a nyní dokonce ještě prodlužuje!
Hornbach - Prodloužené trvale nízké ceny.
Hornbach - Prodloužené trvale nízké ceny.
Hornbach

reklama

Záruka trvale nízkých cen i zpětně

Férové jednání a dobrý pocit z nákupu za výhodnou, trvale nízkou cenu v okamžiku, kdy potřebujete, je pro Hornbach vždy prioritou.

Nejenom, že Hornbach porovnává průběžně své ceny s cenami konkurence a tím zaručuje, že v Hornbachu budete vždy nakupovat výhodně; ve své záruce jde ještě dál!

Zavádí pro zákazníky novinku – prodlouženou záruku trvale nízkých cen i na již zakoupené zboží. To znamená, že pokud by výrobek v Hornbachu do 30 dní od data vašeho nákupu zlevnil, vrátí vám Hornbach rozdíl v ceně formou tak zvaného kreditu na váš zákaznický účet.

Hornbach - Záruka trvale nízkých cen i zpětně.
Autor: Hornbach Hornbach - Záruka trvale nízkých cen i zpětně.

Aplikace – výhodný a funkční svět Hornbachu stále k dispozici

Zákaznický účet? Říkáte si, že je to jen další zbytečná registrace? Omyl. Na několik málo kliknutí máte k dispozici vícero funkcí, které mají za cíl pouze jediné: pomoci vám při realizaci vašich projektů a nákupu. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hornbach_aplikace
  • Zákaznický účet si jednoduše založíte na internetových stránkách www.hornbach.cz, nebo si stáhněte do mobilu aplikaci Hornbach, která vás provede světem Hornbachu opravdu dokonale. 
  • Evidence nákupů do vašeho zákaznického účtu nebyla nikdy jednodušší. ID vašeho účtu neboli QR kód z aplikace ukážete při placení na pokladně a nákup se tím zaeviduje a automaticky se účastní prodloužené záruky trvale nízkých cen.
  • Přehled o stavu svého konta kreditů máte k dispozici kdykoliv také díky aplikaci. A vyčerpat je můžete jednoduše buď při dalším online nákupu nebo v prodejně.

Věnujte se svému projektu a hlídání cen nechte na nás. Ruku na to!

Více informací naleznete na webu Hornbach www.hornbach.cz/ptnc.

*Dle zjištění agentury Ipsos z průzkumu monitorujícího spotřebitelské chování v ČR pro projektové markety HORNBACH.

reklama

reklama