Spisovatelka ukradla román. Zaplatí za to? To jsou Vražedné pochyby!

Sobota patří na Prima LOVE příběhům ze života. Večer se tedy podíváte na to, co se může stát, když si vezmete něco, co vám nepatří. A nezáleží na tom, zda je dotyčný živý, či mrtvý.
Vražedné pochyby
Vražedné pochyby
achiv Prima

reklama

Podívejte se na americký thriller Vražedné pochyby v pondělí ve 22.45 na Primě. Jako každý první víkendový večer pro vás máme na naší stanici napínavý thriller, který je jako ze života. Bude vás čekat napětí a nebezpečné situace stejně jako strach.

Mrtvá kamarádka a její kniha

Začínající spisovatelka Julia musí odevzdat nakladateli rukopis své nové knihy. Protože však nemá nic napsaného, místo vlastního předloží román kamarádky, která spáchala sebevraždu. Najednou však začne docházet k podivným vraždám.

Sláva, která je ukradená
Julia Londonová je začínající spisovatelka, která za svou první povídku dostala literární cenu. Už více než rok nic nevydala. Kolegyně Angela jí dá přečíst svůj rukopis. Je vynikající! Angelu však někdo v jejím bytě zavraždí a vše nastraží tak, že to vypadá, jako by spáchala sebevraždu. Julia je zdrcená. Musí se však rychle vzchopit. Nakladatelka Margo na ni tlačí, aby dodala objednaný rukopis, jinak jí zruší smlouvu. Julia tedy nakonec předloží Angelino dílo. Z knihy se stane bestseller, který Julii proslaví.

Mrtvá agentka není náhoda

Na velké autogramiádě pořádané nakladatelstvím se Margo zmíní, že se očekává pokračování románu, ale Julia pochopitelně nabídku odmítá. Večer se všichni autoři a spolupracovníci nakladatelského domu sejdou s Margo na skleničku. Jediný, kdo nedorazí, je literární agentka Cricket. Později je nalezena mrtvá v hotelové koupelně. Případem se zabývá detektiv Baxter Kyle. Podle prvních nálezů jde o nehodu, ale Julia Kylea upozorní na odstavec ve "své" knize, který popisuje přesně to, co viděli v koupelně...

reklama

reklama