Srovnání tarifů mobilních operátorů: Zjistěte, který je pro vás nejvýhodnější

Na českém trhu je úctyhodných cca 88 mobilních operátorů (jak tři klíčoví, tak spousta virtuálních), tarifů pak ještě víc. Porovnáním lze ušetřit až polovinu výdajů za telefon, aniž byste museli například míň volat nebo posílat SMSky.
Možná můžete volat ještě levněji...
Možná můžete volat ještě levněji...
thinkstock.com

reklama

 

Na ceně volání, SMS i datových balíčků můžete ušetřit. Srovnejte si tarify mobilních operátorů (veřejné i speciální VIP nabídky) a vyberte si ten, který je pro vás nejvýhodnější. "Denně realizujeme přechody klientů s průměrnou úsporou 250 korun," říká finanční odborník Prima Rádce Zbyněk Laisek.

Pro srovnání klikněte: Najít nejvýhodnější mobilní tarif

Srovnání tarifů a případné sjednání nového trvá jen několik minut – v intuitivním formuláři, který vás celým procesem provede krok za krokem. Navíc díky speciálním nabídkám můžete získat zajímavé bonusy. Pokud najdete výhodnější nabídku, naši experti vám pomohou se změnou tarifu nebo s přechodem k jinému operátorovi. Není problém si nechat své aktuální číslo...

Potřebujete znát tyto informace:
  • Váš současný tarif a operátor
  • Kolik měsíčně provoláte minut
  • Kolik měsíčně pošlete SMS
  • Potřebujete internet v mobilu?
Jak objednat mobilní tarif?
  1. Vyberte nabídku a pokračujte v zadání svého telefonního čísla.
  2. Obratem vám zavoláme a poradíme s objednávkou.
  3. Postupujte podle instrukcí, které vám po telefonické objednávce zašleme e-mailem.

Pro individuální konzultaci můžete kontaktovat finanční odborníky Prima Rádce také na info@prima-radce.cz nebo na telefonním čísle 810 811 812.Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!