Stará paleta poslouží jako materiál k výrobě vánočního stromečku podle Ládi

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vánoční stromek ze staré palety, to tu ještě nebylo
Vánoční stromek ze staré palety, to tu ještě nebylo
archiv FTV Prima

reklama

O druhé adventní neděli navštíví Láďa kutila Jaroslava, který si sestrojil domácí sušičku na maso a ukáže, jak si do ní maso správně připravit. Zázrak, který zpomaluje stárnutí pomocí antioxidantů, představí Láďova domácí lékárna. A přidá i recept na mandlové mléko. Divačka Ivanka připojí do sbírky další recept, tentokrát na vynikající kynuté řepánky z cukrové řepy. Stromek, který neopadá a vydrží klidně do příštího roku? Jde to! Láďa v dílně ukáže, jak na vychytaný stylový stromeček ze staré palety.

Mandlové mléko je plné zdraví
Autor: archiv FTV Prima Mandlové mléko je plné zdraví

Ukázku vlastní tvorby, výpěstků i podařených pokrmů od diváků ze všech koutů republiky přinese Pošta pro Láďu. Venku už je pěkná zima, a tak vytahujeme ze skříní své oblíbené svetry. Jenže co když se do nich dají moli? I proti nim má Láďa vychytávku a s kamarádem Martinem navíc prozradí, jak se o produkty z ovčí vlny starat. A na pořádné zahřátí v zimních dnech doporučí Láďa i recept na sváteční kmínku.

Polévka v zimě zahřeje
Autor: archiv FTV Prima Polévka v zimě zahřeje

Sledujte v neděli 4. prosince 2022 v 13.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!