Steven Seagal nastolí ta správná Pravidla podsvětí

Superhrdina akčních filmů Steven Seagal se v roli šéfa podsvětí nehodlá vzdát impéria, které pracně vybudoval za celou svou kriminální kariéru. To by nešlo! Podívejte se na kriminálku Pravidla podsvětí v pátek 31. ledna ve 21.55 na Primě.
Pravidla podsvětí: Steven Seagal ve skvělé formě!
Pravidla podsvětí: Steven Seagal ve skvělé formě!

reklama

Ono je to trošičku složitější. Alexander (Steven Seagal) není pouhým řadovým darebákem, ale přímo vládcem celého podsvětí. A protože i zločinec je jenom člověk, na Alexandra dolehne otázka, zda má pokračovat v tom, co vybudoval, nebo začít nový život.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pravidla podsvětí - upoutávka

Životní úděl, kterému se věnoval tolik let, ho nechce jen tak pustit. Ve městě se objeví zločinecký konkurent Ice Man (Ving Rhames). Ten ale není tím, komu by Alexander chtěl předat žezlo nad vybudovaným podsvětním impériem. Jen co Ice Man vystrčí růžky, Alexander se spojí s nejlepším zabijákem Romanem (Bren Foster) a dávným kamarádem Jimmym (Danny Trejo). Krvavá řež o zločinecký trůn začíná.

Steven Seagal o filmu

"Choreografii všech akčních scén si dělám sám. Miluju to a na tomhle filmu zvlášť, protože jsem mohl znovu pracovat s Dannym Trejem. Je to tak trochu můj brácha. Do scén, ve kterých nehraju, se většinou nepletu, i když tentokráte jsem musel,“ směje se Seagal.

„Styl natáčení akčních filmů se hodně změnil. Herci jsou jištění lany a všechno je o digitálních tricích a speciálních efektech. Ty lana mě nebaví, ale co mám dělat? Jsem herec a jsem placený za práci, kterou musím odvést co nejlíp.“

Záběry z filmu Pravidla podsvětí se Stevenem Seagalem
Autor: Film And TV House LTD Záběry z filmu Pravidla podsvětí se Stevenem Seagalem

Bren Foster, Danny Trejo a Ving Rhames

Trojice Seagalových sparing partnerů se ve filmu nenechá zahanbit. Přitažlivý Bren Foster je akční hvězdou první velikosti – bojové umění je jeho vášní, je držitelem černých pásů v taekwondo, hapkido a hwarangdo.

Sedmdesátiletý americký herec a producent Danny Trejo je hollywoodskou superstar díky drsnému vzhledu. Právě díky němu je obsazován do jedné záporné role za druhou. Své si odžil i v osobním životě – před filmovou kariérou pykal 11 let ve věznici San Quentin za pěknou řádku podvodů a obchod s drogami.

Držitele Zlatého glóbu s hlubokým hlasem Vinga Rhamese známe například z filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí. V soukromém životě je hluboce věřící a tvrdí, že je úspěšný jen díky pevné víře v Boha. O četných rolích v akčních filmech řekl: „Věřím, že se každý rodí s nějakým posláním. Tím mým jsou rvačky a nakopávání zadků.“

Nezapomeňte si naladit akční kriminálku Pravidla podsvětí v sobotu ve 21.55 na Primě!

Režie: Keoni Waxman 
Scénář: Richard Beattie 
Kamera: Nathan Wilson 
Hudba: Michael Richard Plowman 
Hrají: Steven Seagal, Ving Rhames, Bren Foster, Danny Trejo, Jenny Gabrielle, Dylan Kenin, Frank Mir, Tait Fletcher, Alex Terzieff, Kevin Wiggins, Tomas Sanchez, David Hous
Rok uvedení: 2013

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!