Steven Seagal si poradí v každé situaci. Nezastaví ho ani drogový Karetl smrti

Obchodníci s drogami zabijí každého, kdo se jim postaví do cesty. To by jim tu cestu ale nesměl skřížit Steven Seagal v roli drsného agenta potírajícího zločin. Podívejte se na akční film Kartel smrti v sobotu ve 21.30 na Primě!
Záběry z filmu Únos z vězení (Naprostá sebedůvěra)
Záběry z filmu Únos z vězení (Naprostá sebedůvěra)
Voltage Pictures

reklama

Nechvalně proslulý boss Salazar (Florin Piersic Jr.) byl dlouho svrchovaným vládcem nemilosrdného drogového kartelu v Mexiku. Když zradí kumpány a souhlasí, že proti nim bude svědčit, situace se dramaticky a drasticky mění. Kartel chce Salazarovu hlavu. Do Spojených států ho má bezpečně převést tým elitních agentů DEA. Velí mu drsný major Tom Jensen (Luke Goss) a jeho zkušený nadřízený John Harrison (Steven Seagal). Agenti DEA mají plné ruce práce a rychle se ocitají pod ostrou palbou. Zločinci a vrazi vedení nekompromisním zabijákem Brunem (George St. Pierre) napadnou hotel, ve kterém se Salazar ukrývá. Jejich cíl je jasný: zabít každého, kdo se jim postaví do cesty!

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kartel smrti - upoutávka

Steven Seagal umí překvapit. nebo ne?

  • Tenhle učitel bojového umění aikido rozhodně nespí na filmových vavřínech. Naopak je znám jako jeden z nejaktivnějších herců. K jeho oblíbeným aktivitám patří například ochrana životního prostředí a boj za záchranu divoké zvěře; často se angažuje v organizování finančních sbírek, ve kterých jeho jméno opravdu pomáhá.
  • Mnohé překvapí, že se několikrát angažoval v politice. Je pravověrným fanouškem ruského prezidenta Vladimira Putina, kterého považuje za jednoho z největších žijících politiků: „Byl bych neskonale rád, pokud bych mohl Putina považovat za svého bratra.“ Tento a podobné další výroky způsobily, že se od Seagala zcela distancovalo Estonsko. Seagal má doživotní zákaz vstupu na území země. Je kupodivu, že podobný zákaz nevydala Ukrajina, kterou herec neváhal označit za zemi kontrolovanou fašisty.
  • Steven Seagal má sedm potomků se čtyřmi ženami. Jeho první dcera Ayako Fujitani je úspěšnou herečkou a spisovatelkou.

Dejte si drsňáka Stevena Seagala v akčním filmu Kartel smrti v sobotu ve 21.30 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!