A-team je snímek nabitý testosteronem

Parta chlápků chce očistit svou čest, a to za každou cenu! Můžete se těšit na tvrďáky, co si nenechají nic líbit. Mají drsný humor a dokážou táhnout za jeden provaz. Navíc s nimi v komedii A-team, natočené podle stejnojmenného seriálu, navštívíme úžasné přírodní scenérie v Americe. Na Primě ve 22.20
A-Team
A-Team

reklama

Ti čtyři jsou opravdu pořádní kousci! Tak si je představme. Skupince vévodí Liam Neeson v roli Johna „Hannibala“ Smithe. V A-teamu nám trochu zešedivěl, ale ostré rysy jeho tváře naznačují spolu s přesně vedenými gesty, že je to stále silák. A nesmíme zapomenout na jeho oči – ty pohledy srážejí protivníka ještě před tím, než ho usadí samotná Liamova pěst.

Dalšího týpka z této nabušené partičky, Templetona „Face“ Pecka, ztvárnil lamač ženských srdcí – Bradley Cooper. Sáčko, odzbrojující úsměv a ty nezaměnitelné modré oči! Dámy, možná mu propadnete. Stačí, aby vám jej režisér naservíroval v blízkém záběru. Na obrazovkách Prima COOL zazářil například v sitcomu Šéfkuchař nadivoko. Jinak jej můžete vídat hlavně v komediích. Jen si vzpomeňte na úspěšnou sérii filmů o pařbách všude možně po světě.

Čtyřicátník Sharlto Copley v roli H. M. Howling Mada Murdocka je také dost zajímavá herecká tvář. Zpočátku se v televizi objevoval spíše jako producent, grafik apod., a to ve své domovině – Jižní Africe. Podařilo se mu však díky svému čichu na kvalitní téma a scénář dostat se až k branám Hollywoodu. Jeden z jeho podařených produkčních tahů byl krátký film, který nakonec vedl až k natočení známého Districtu 9. V současné době se uplatňuje hodně jako herec, vzpomeňme například nedávné Elysium.

Bradleymu Cooperovi sekunduje Jessica Biel
Bradleymu Cooperovi sekunduje Jessica Biel

Ty největší svaly z celé partičky má bezesporu herec Quinton Rampage Jackson. Je to pochopitelné, vždyť jeho hlavní doménou jsou smíšená bojová umění. Za svá vítězství už získal nejeden titul. Publikum ho miluje, neboť je to zápasník každým coulem a soupeřům nic nedaruje, navíc je to i komediant. Když se dozvídal po zápase své vítězství, vždy nezaměnitelně zavyl. Ovšem pak přišly opletačky se zákonem, a tak role v různých reklamách a nakonec i ta větší v A-teamu mu pomohla dostat se zase finančně trochu na nohy. Přece jenom jako otec musí živit čtyři děti.

Quinton 'Rampage' Jackson je tvrďák na první pohled
Quinton 'Rampage' Jackson je tvrďák na první pohled

Kromě těch, kdo mají rádi ostré způsoby adrenalinem a svaly nabitých maníků, přijdou si na své i milovníci pro nás exotické americké přírody. Natáčelo se v Kanadě v proviciích oplývajících úžasnými přírodními scenériemi, jako je Britská Kolumbie nebo Alberta. Ocitneme se ale i v Evropě, kdy se nám filmaři budou snažit nakukat, že Kolín na Rýnem v Německu je v té filmové skutečnosti vlastně Frankfurt nad Mohanem.

Drobné čachry s městy našeho západního souseda ale rádi promineme, protože podívaná, kterou nám celý tým filmu připravil, je i tak skvělou napínavou zábavou na páteční večer! Zapněte si Primu ve 22.25.

Liam Neeson se ve filmu "hodil" trochu do šediva
Liam Neeson se ve filmu "hodil" trochu do šediva

reklama

reklama