Terapie Mikea Shinody v Karlíně

Mike Shinoda, klávesista, kytarista a hlavně zpěvák kapely Linkin Park přiveze do pražského Fora Karlín nálož nových písní ze svého sólového alba Post Traumatic. Turné k desce se sice jmenuje Post Traumatic Tour, ale rozhodně se nemusíme bát nějakých hluboce depresivních rytmů.
Mike Shinoda
Mike Shinoda
instagram@mikeshinodaislinkinpark

reklama

Deska Post Traumatic vyšla necelý rok po smrti Shinodova dlouholetého přítele a kolegy z Linkin Parku, Chestera Benningtona, a je jeho odchodem silně ovlivněna – přesto ale neobsahuje ponuré nebo smutné písně, ba naopak. Sám Shinoda o své arteterapii v podobě nové desky říká: „Je to cesta ze smutku a temnoty, ne do smutku a temnoty. Pokud si někdo něčím takovým prošel, doufám, že se bude cítit méně osamělý. Pokud se to někomu nestalo, doufám, že se cítí být vděčný.“

Co je možné od koncertu očekávat? Samozřejmě písně z Post Traumatic – těch je na albu celých šestnáct (a dva kousky navíc jsou na deluxe vydání), takže je opravdu z čeho vybírat. Oficiální stránka Fora Karlín navíc uvádí, že je možné očekávat i některé hity z tvorby Linkin Parku nebo Shinodova projektu Fort Minor.

Většinu písní všestranně nadaný Shinoda sám napsal i otextoval. Jde tedy o jeho co možná nejhlubší zpověď zamířenou ke smrti kamaráda. Některé písně si se Shinodou zazpívali Blackbear, K. Flay, Chino Moreno, Grandson nebo Machine Gun Kelly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený soleil444 (@soleiltn444),

Vedle široké palety hudebních nástrojů, které Shinoda ovládá, je rovněž schopným vizuálním umělcem. Mnoho obalů alb, merch i vizuální složky koncertů bylo jeho dílem. Rozsáhlé zkušenosti z této části své tvorby určitě zhodnotí i v Karlíně a bude se tedy nač těšit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený This Shit Right Here Is 4U (@newmetal4u),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!