Tlouštíci představí jedinečný koncept hubnutí a zdravé změny životního stylu. Od 26. března na Primě!

Každý z osmi účastníků nového pořadu televize Prima Tlouštíci si nese do začátku natáčení nejen velkou nadváhu, ale i silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. Jak jim pomoci vážný problém řešit?
Změna životního stylu, pevná vůle, chuť chtít.
Změna životního stylu, pevná vůle, chuť chtít.
FTV Prima/ Tlouštíci

reklama

Touto změnou životního stylu osmi statečných se mohou diváci inspirovat! Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí v pořadu Tlouštíci trvalé řešení jejich problémů.

Tlouštíci nastupují premiérově 26. března ve 21.35 na Primě.

Velká proměna čeká celkem osm statečných účastníků. Po té, co se svěří se svým příběhem, zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tlouštíci (1) - upoutávka

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem.

Kromě toho si naši stateční musí udělat pořádek v životě, což bývá problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Přečtěte si více k tématu "chytrý jídelníček".

Velká proměna, životní restart

Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, k pořadu Tlouštíci dodává: „Jsme rádi, že můžeme představit dlouhodobou radikální změnu životního stylu, která bude inspirovat diváky k tomu, aby se přidali. Během přípravy celého konceptu nám nešlo o krátkodobou změnu vizáže, ale o dlouhodobou proměnu každého z účastníků, která začíná v hlavě. Teprve pak se přesouvá do lednice a na talíř. Držím všem účastníkům palce, aby dosáhli cílů, které si stanovili na začátku natáčení. A divákům, aby jim každý den na cestě za změnou byl inspirací pro jejich vlastní životní restart.“

Ja zhubnout trvale a zdravě? Tlouštíci budou inspirací.
Autor: FTV Prima/ Tlouštíci Ja zhubnout trvale a zdravě? Tlouštíci budou inspirací.


Nezdar, smůla ani nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo. Není důležité jíst a hýbat se zdravě s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt. Jak se to všem Tlouštíkům podaří, sledujte už brzy na TV Prima!

Tlouštíci Extra – trendy a inspirace v hubnutí

Hned po odvysílání dílu pořadu Tlouštíci, mohou diváci sledovat navazující pořad Tlouštíci Extra, ve kterém se budou diváci moci seznámit s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také se dozvědí, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli.

Ještě více zajímavostí a tipů k tématu hubnutí na jednom místě.

V každém dílu pořadu Tlouštíci Extra budou řešeny právě ty problémy, které zajímaly a trápily účastníka hlavní epizody pořadu Tlouštíci.

Paní Markétu čeká opravdu velká proměna! Sledujte pořad Tlouštici na Primě.

Neuvěřitelná proměna Markéty. V premiéře jedinečného konceptu hubnutí Tlouštíci

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!