Tomáš Klus se v rámci turné představí i v Praze! Na co se můžeme těšit?

Písničkář Tomáš Klus (32) se už 17. listopadu představí v pražském Foru Karlín v rámci svého podzimního SpOlu Tour. A nepůjde o ledajaký koncert! Klus slibuje svou tříhodinovou show plnou nových, ale i starších hitů, té nejlepší atmosféry a nabité energie. Ti z vás, kteří si vystoupení nenechají ujít, se jistě mají na co těšit.
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Instagram/@tomas_klus

reklama

Turné SpOlu bylo zahájeno už 30. října a od svého započetí proběhne v 11 českých městech. Tomáš Klus na to ale nebude sám, doprovod mu dělá Cílová skupina ve složení Jiří Kučerovský, Jan Lstibůrek a Petr Škoda. Podzimní koncerty proběhnou v celé ‚‚podzimní‘‘ parádě a nebudou chybět lampiony, loutkové divadlo, provázky, stuhy, atraktivní stíny a vše, co navodí divákům tu nejpříjemnější atmosféru. 

‚‚Všem těm, kterých je plný jeviště před tím, než tam vlítnu, všem těm, kteří jej staví, aby tam mohlo bejt plno a pak tam mohlo bejt vlítnuto, všem těm, co týdny předtím jezdí, telefonují, domlouvají, vymýšlí, shání, řežou, kreslí, staví, bouraj, uzpůsobují a organizují. Vždycky když sklízím potlesk a děkuji vám, vždycky mi dochází, jak v žádné disciplíně neexistuje individuální úspěch, že za každým úspěšným jednotlivcem jsou tihle lidé,‘‘ napsal Klus poděkování na svých sociálních sítích. 

A co se nového alba SpOlu týče? Jde o neuvěřitelných jednadvacet skladeb, které se zprvu mohou zdát velmi podobné, každá má ale svůj hluboký příběh a jedinečnou intimitu. Deska je věnována Klusově ženě Tamaře a jejich třem dětem. Rovněž lze jeho počiny definovat jako přechod od kluka ke skutečnému muži. Nedělá si iluze o světě, už o něm dost ví a nenechá se uvádět do zbytečného snílkovství, jako tomu bylo na albech předešlých. I když jde v současnosti v jeho životě vše tak, jak má, Tomáš zůstává stále nohama pevně na zemi. 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama