TOP 5 filmových trháků v iPrima Videopůjčovně. Půjčte si je!

V iPrima Videopůjčovně najdete kdykoliv online stovku prvotřídních českých i zahraničních filmů. Snažíme se pro vás pravidelně vybírat ty nejatraktivnější – v HD kvalitě, zcela bez reklam a bez omezeného počtu zhlédnutí. Pro inspiraci na tento týden jsme vybrali pět snímků, které by vám ve Videopůjčovně neměly uniknout.
iPrima Videopůjčovna - Redakce doporučuje
iPrima Videopůjčovna - Redakce doporučuje

reklama

iPrima Videopůjčovna nabízí přehrávání filmů a předpremiér oblíbených seriálů přes internet, a to v mobilu, tabletu, na PC nebo přes červené tlačítko v HbbTV.

Z pestré nabídky filmů a předpremiér na stránce iPrima Videopůjčovny si vybere každý!

TOP 5 aktuálních filmových trháků v iPrima Videopůjčovně podle redakce iPrima.cz:

Anděl Páně 2

(Rodinný, pohádka)

Anděl Petronel (Ivan Trojan) stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš (Jiří Dvořák), začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl-popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým párkařem. Po řadě lidských i „božských" zkoušek naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama.

Dále hrají: Vica Kerekes; Anna Čtvrtníčková, Vojtěch Dyk, Bolek Polívka, Marian Labuda st., Viktor Preiss, Stanislav Majer, Marek Taclík, Pavel Liška, Jiří Bartoška, Klára Issová.

Půjčte si film Anděl Páně 2 na 48 hodin:

Anděl páně 2 ve Videopůjčovně
Anděl páně 2 ve Videopůjčovně

 

ALI G INDAHOUSE

(Britská komedie)

Ještě než se Sacha Baron Cohen stal světoznámým Boratem, ztvárnil postavu rapera Aliho G. V celovečerní podobě své satirické show se hiphoper s duší dítěte a svérázným slovníkem vrhne do vysoké politiky...

Obklopen svými věrnými se ALI G (Sacha Baron Cohen) se svou přítelkyní Julií náhle stává největším ze všech hrdinů – nepřemožitelným, nenasytným a samozřejmě neodolatelným pro všechny dívky! ALI G, kontroverzní a podařený filmový hit číslo 1 s originální superstar britské komedie ze Staines! Tak jak jste ho nikdy předtím neviděli.

Dále hrají: M. Freeman, M. Gambon, R. Mitraová a další. Režie M. Mylod

Půjčte si film Ali G Indahouse na 48 hodin:

ALI  G INDAHOUSE ve Videopůjčovně
ALI G INDAHOUSE ve Videopůjčovně

Grace, kněžna monacká

(Životopisný, drama)

Příběh hollywoodské hvězdy a držitelky Oscara Grace Kelly (Nicole Kidman), která se vzdala své oslnivé kariéry a odešla do zcela neznámého světa. Na samém vrcholu slávy, kdy jí Hollywood a diváci leželi u nohou, se provdala za monackého knížete Rainiera III. a stala se navždy Grace – kněžnou z Monaka. Knížecí dvůr se ale stane bojištěm, na němž i samotná Grace Kelly musí ve své nové roli zápasit o osud malé země. Film Grace, kněžna monacká se soustředí na dramatické momenty, kdy na dveře paláce zaklepe slavný Alfred Hitchcock s nabídkou velké filmové role a na jiné dveře buší mocná Francie s hrozbami a výhrůžkami. Kněžna Grace se zapojí do tvrdého boje za osud Monaka, země, která se přes všechny překážky stala jejím domovem.

Dále hrají: Tim Roth, Milo Ventimiglia, Parker Posey, Paz Vega, Frank Langella, Derek Jacobi, Geraldine Somerville, Robert Lindsay, Nicholas Farrell, Olivier Rabourdin.

Půjčte si film Grace, kněžna monacká na 48 hodin:

Grace, kněžna monacká ve Videopůjčovně
Grace, kněžna monacká ve Videopůjčovně

Divergence

(Thriller, Sci-fi)

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní – neboli má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat.

Hrají: Shailene Woodley, Theo James, Zoë Kravitz, Miles Teller, Jai Courtney, Kate Winslet, Ray Stevenson, Ansel Elgort, Ashley Judd a další.

Půjčte si film Divergence na 48 hodin:

Divergence ve Videopůjčovně
Divergence ve Videopůjčovně

Láska nebeská

(Romatický, komedie, drama)

Láska nebeská, romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřebNotting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek – někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakoukal do Claudie Schiffer. Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer.

Hrají: Bill Nighy, Gregor Fisher, Colin Firth, Sienna Guillory, Liam Neeson, Emma Thompson, Kris Marshall, Heike Makatsch, Martin Freeman,

Půjčte si film Láska nebeská na 48 hodin:

Láska nebeská ve Videopůjčovně
Láska nebeská ve Videopůjčovně

 

 

V iPrima Videopůjčovně najdete na 100 filmových titulů. Vyberte si:

iPrima VIDEOPŮJČOVNA
iPrima VIDEOPŮJČOVNA

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!