TOP STAR magazín dnes večer 21.20

Středeční večer nabídne v TOP STAR magazínu i tentokrát ochutnávku ze světa showbusinessu a slavných osobností. Nenechte ujít TOP STAR magazín ve středu 7. října od 21.20 hod na Primě!
Top Star Magazín 1
Top Star Magazín 1
Prima

Středeční večer nabídne v TOP STAR magazínu i tentokrát ochutnávku ze světa showbusinessu a slavných osobností. Na paškál si vezme například nové posily Televize Prima, a to Jitku Obzinovou a Barboru Tachecí, a získá od nich informace nejen profesního charakteru. Dále si posvítí v reportáži na pečlivě utajenou svatbu Venduly Svobodové, ale i na vážné zdravotní problémy zpěvaček Nadi Urbánkové a Ivety Bartošové. Nepřijdete ani o odvážné focení Hany Mašlíkové. Nejen proto si nenechte ujít TOP STAR magazín ve středu 7. října od 21.20 hod na Primě!

 

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Jitka Obzinová a Barbora Tachecí

Jitka Obzinová a Barbora Tachecí – obě dámy jsou novými posilami Televize Prima. TOP STAR je nemohl nechat bez povšimnutí a ptal se i na čistě osobní témata.

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Vendula Svobodová

Tajný mejdan po nečekané supertajné svatbě Venduly Svobodové. Proč na něj dorazila naštvaná? A prozradí nám konečně některé detaily?

 

TOP STAR ODHALENÍ: Naďa Urbánková

Zpěvačka a majitelka 5 Slavíků Naďa Urbánková bojuje se zákeřnou nemocí. Nosí paruku, ale o budoucnosti hovoří s optimismem...

 

TOP STAR ODHALENÍ: Dovolené slavných

Proč si i v říjnových dnech neprovonět náladu létem s našimi celebritami? Kde trávily prázdniny, s kým a za kolik?

 

TOP STAR CELEBRITY: Iveta Bartošová v nemocnici

Iveta Bartošová na jednotce intenzivní péče. Po ztrátě vytouženého miminka zní diagnóza zánět břicha a ledvin.

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Klára Doležalová

Moderátorku Kláru Doležalovou po předčasném porodu druhé holčičky konečně pustili domů. A TOP STAR si to nemohl nechat ujít!

 

TOP STAR ODHALENÍ: Babské triky na krásu

Je na obličej lepší okurka, kvasnice nebo olivový olej s medem? Ne – ten se dává na vlasy… Prozradí nám své tajné recepty na krásu slavné tváře showbusinessu?

 

TOP STAR ODHALENÍ: Hana Mašlíková

Modelka se silikonovými čtyřkami je v kurzu. Byli jsme u focení jednoho svůdného kalendáře. A na těle? Nic! Jen barva!

 

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:

Noční život a Ewa Farna jako modelka...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama