Tragédie ve Vysokém Mýtě, útočník zastřelil syna našeho kameramana, druhý bojuje o život

Krimi zprávy s nejčerstvějšími reportážemi, které vás informují o tom, co se děje. Dívejte se na Primě v 19.25.
Krimi zprávy
Krimi zprávy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dne 21. 12. 2014 přibližně v 0:30 hodin byl ve Vysokém Mýtě před barem Amnesis Music Club v Pivovarské ulici zastřelen 23ti letý syn kameramana FTV Prima. Jeho 25ti letý bratr byl postřelen do břicha, v tuto chvíli je v kritickém stavu v Pardubické nemocnici. Podle některých svědků události byl údajně útočníkem člen městské policie Vysoké Mýto, tuto informaci prověřujeme.


Podle výpovědí svědků v baru incident vyvolali tři muži kolem čtyřiceti let, kteří se prý dožadovali vstupu do clubu zdarma, obsluha trvala na zaplacení, jeden z mužů prý začal v prostoru baru stříkat dráždivý plyn. Obsluha zavolala policii, než dorazila, začali muži utíkat a dva bratři je chtěli zadržet. Když za nimi běželi, vytáhl jeden z útočníků údajně zbraň a několikrát vystřelil. Mrtvý Radek byl postřelen údajně dvěma kulkami, starší Lukáš jednou střelou do břicha.


Policie údajně pracuje i s verzí, že došlo k potyčce, kdy byl útočník bratry napaden. Třetí z bratrů údajně vykopl útočníkovi zbraň z ruky a pak oživoval Radka a Lukáše.

Více o tragédii se dozváíte ve Zpávách FTV Prima a podrobnosti přinesou i Krimi zprávy

Reklama
Reklama