TV Prima reaguje na útoky v Paříži: mimořádné vstupy, prodloužení relace a speciální PARTIE

Partie Hauptvogel
Partie Hauptvogel
archiv FTV Prima

reklama

 

Rredakce zpravodajství a publicistiky TV Prima reaguje na teroristické útoky v Paříži a mění schéma vysílání. Celá sobota je ve znamení mimořádných vstupů, diváci dostali aktuální informace hned ve třech relacích v průběhu dne, naposledy v 16.50 na Primě. 
Změn dozná i zpravodajská hodina na Primě, Zprávy FTV Prima dnes mimořádně budou kontinuálně informovat o teroru ve Francii od 18.55 do 19:40. Aktuální informace přímo z Paříže přinesou tři zvláštní zpravodajové, kteří jsou celou sobotu v centru dění. Relaci moderují Klára Doležalová a Karel Voříšek.  
Solidaritu s Francií projevila redakce Zpráv FTV Prima i na své oficiální facebookové stránce Facebook.com/ZpravyFTVPrima, logo přebarvila do barev francouzské trikolory.  
Dramaturgii mění i nedělní PARTIE. Jak se změní svět po pátečním teroristickém útoku v Paříži? Diskusi otevře moderátor Tomáš Hauptvogel se svými hosty, ve studiu usednou vicepremiér Pavel Bělobrádek /KDU-ČSL/, předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, předseda Úsvitu Miroslav Lidinský a vojenský analytik Martin Koller.  PARTIE začíná v neděli v 11.00 na Primě.

reklama

reklama