Exkluzivní ukázky: Týraný senior nebo alternativní přítel v pořadu Policie v akci

Sledujte nové příběhy Policie v akci každý všední den v 16.50 na Primě. Už teď se můžete podívat v předpremiéře na vybrané scény.
Policie v akci: alternativní život
Policie v akci: alternativní život
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy týdne:

Blikající světlo

Mladá žena v nočních hodinách zavolala na tísňovou linku policie, aby oznámila, že v sousedním domě divně bliká světlo. Před domem na ulici na ně čeká mladá žena s přítelem. Žena poukazuje na to, že ve večerních hodinách vidí blikat v jednom z horních pokojů světlo, což je divné. Uvědomuje si, že zní, jako kdyby mluvila o duších, tak to ale nemyslí… Ukáže na dům, s tím, že světlo v místnosti opět bliká. A opravdu – vidí to všichni. Navíc se z domu ozývá křik. Policisté jdou na sousedy oznamovatelky zazvonit. Otevírá muž, který je překvapen a diví se, co tam dělají. Oznamuje jim, že šlo o obyčejnou manželskou hádku, nic víc, kvůli čemu by museli zasahovat.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (33): Blikající světlo

O blikajícím světle nic neví, tvrdí, že tam může blbnout žárovka, protože dům je starý. Z domu se ale najednou ozývá mužské volání o pomoc. Muž, který otevřel dveře, popírá, že by tam někdo byl, ale volání sílí. Muž proto přijde s teorií, že to volá jeho otec, který trpí demencí a občas si myslí, že ho někdo unesl. Nechce ho přivést, nakonec musí. Muž je značně nervózní a upozorňuje policisty, že jeho otec plácá často nesmysly. Ukáže se, že syn tam starce držel a snažil se jej donutit, aby na něj přepsal dům a vydědil ostatní sourozence. Důchodce má navíc modřiny na obličeji, nechce uvést, z čeho… Oznamovatelka ho vyzývá, aby mluvil. Syna to rozzuří a otce napadne. Policisté ho proto zpacifikují a odvezou.

Přečtětě si více k tématu týrání a zneužívání seniorů. Není zdaleka tak mediálně sledované jako týrání žen nebo dětí, nicméně jde o stejně závažný jev. Nebo spíš ještě závažnější, protože se na něm velmi často podílejí ti, co by měli staré lidi spíš chránit – děti, vnuci či další blízcí příbuzní…

Alternativní život

Na linku 158 oznamuje mladá žena, že na pozemku jejího domu je cizí muž. Ona sama se bojí, když v domě žije sama, a žádá rychlý příjezd hlídky policie. K prověření daného oznámení je vyslána autohlídka policie. Policisté vbíhají do zadní části pozemku domu a zde skutečně nacházejí muže. Muž zde stojí bos a má zavřené oči. Muž vyluzuje nějaké podivné zvuky a na místě to vypadá, jako že rozjímá. Muž nereaguje na policisty, má zavřené oči a stále jen vyluzuje nějaké zvuky jako mručení. Policisté se ho ptají, co zde dělá, ale muž mluví velice pomalu a je patrné, že nad vším, co řekne, vždy chvíli přemýšlí.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (35): Alternativní život

Muž říká, že se zamiloval do dcery přítomné ženy a že s nimi bude bydlet. S policisty komunikuje a sděluje, že u sebe nemá žádný doklad totožnosti, že doklady nenosí, jelikož nechce být nijak zaškatulkován, a sám žije alternativním životem. Na místo z ulice přibíhá dívka, dcera majitelky domu, s tím, že se vrátila z dovolené a našla si právě tohoto přítele. Matka dívky je zděšená. Dívka (ve věku cca 20 let) své matce říká, že zde přítomný její přítel jí otevřel oči a ona je šťastná. Svému příteli slíbila, že u ní může bydlet. Zděšená oznamovatelka zachová však chladnou hlavu a své dceři říká, že ji snad mohla na tuto situaci připravit. Na místě již policistů není třeba. Došlo pouze k nedorozumění, které se vysvětlilo.

Potyčka před klubem – páteční Best Off

Policisté jedou v nočních hodinách jednou z pražských ulic, když zpozorují před barem muže na zemi, na kterém klečí další dva muži. Okamžitě vystupují z auta a ptají se přihlížejících, co se tu děje. Jeden z mužů (Ludvík Petráň) klečících na muži začne křičet, že ležící muž (Rudolf Fanc) napadl skleněnou lahví muže a jednu ženu a ukazuje směrem na ležícího muže s ovázanou hlavou a obvazy od krve. Policisté se ptají, zda už byla přivolána záchranná služba, přičemž jim přihlížející sdělují, že byla. Muž na zemi křičí, že to není pravda, že jeho napadli tito dva muži a znemožnili mu zavolat policii a že je dobře, že jsou na místě. Policisté tedy mužům řeknou, ať pustí zadrženého útočníka a že ho převezmou. Při tomto úkonu ale muž ze země začne prchat.

Policisté za ním běží a díky jeho podnapilému stavu nemají problém s jeho zadržením. Muž je ale agresivní a snaží se hrubou silou policistům dostat z držení. Policisté přesto díky chvatům muži nasazují pouta a vedou ho zpět k baru. V tu chvíli přijíždí záchranná služba se zdravotníky. Policisté jim ukazují zraněného muže. Toho prý ošetřila žena, která byla přítomna napadení a shodou okolností je zdravotní sestra. Ta zdravotníkům předává informace, jaké úkony s mužem provedla. Ještě policistům sděluje, že napadena byla útočníkem i další přihlížející žena (Sára Lukašová), ta ale ošetření odmítá s tím, že jen dostala ránu do hlavy, ale cítí se v pořádku. Policisté si od všech vezmou občanské průkazy a sepíší protokol. Oznámí svědkům, že budou předvoláni k výslechu na služebnu v nejbližších dnech. Záchranná služba odjíždí se zraněným mužem a policisté s útočníkem.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě.

Sledujte Policii v akci ONLINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!