Urgent bude mít pacienta z řad celebrit. Dívejte se na Modrý kód ve středu

Pacientem bude sám zpěvák Doktor PP, který při přípravách na rubavský koncert dostane zásah elektrickým proudem. Urgent bude proto narvaný paparazzi… Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.
Doktor PP v seriálu Modrý kód
Doktor PP v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

Protože to bude velká rána a známý zpěvák dokonce ztratí vědomí, na urgentu budou mít hodně, co řešit. Navíc se před nemocnicí sejde hromada novinářů, kteří se budou snažit zjistit co nejvíc informací o jeho zdravotním stavu.

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Modrý kód (217) - upoutávka
Modrý kód (217) - upoutávka

Vali bude léčit malého pacienta, vnuka profesora Staňka, jehož problémy jsou evidentně psychosomatické. Že by se jednalo o šikanu? A to zdaleka nebude jediné, co bude Vali přidělávat vrásky. Začíná to vypadat, že s rozvodem s Viktorem bude problém. Už delší dobu Viktor sabotuje podpis rozvodových papírů a před Mirkem Hojerem se navíc nechá slyšet, že se s Vali vlastně vůbec rozcházet nechce.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce:

Modrý kód (217): Viktorovi jde o Vali
Modrý kód (217): Viktorovi jde o Vali

Protože Mirek dobře ví, že Viktorovým slabým místem je alkohol, začne jednat. Do Viktorovy láhve podstrčí alkohol v domnění, že se na kauzu přijde, a Viktor tím pádem bude znevěrohodněný před případným rozvodovým soudem. Celá záležitost ale dopadne úplně jinak, než Hojer zamýšlí…

Ema Vlčková učiní zásadní rozhodnutí. I když zcela změnila životní styl, v práci je toho na ní moc. Je potřeba, aby zvolnila. Proto hodlá opustit svůj post na pediatrii.

Volný vztah má smysl?

Pavel přijíždí po dlouhé době do Rubavy. Maty má Pavla doslova plné zuby, což kalí i jeho vztah s Veronikou. Maty bude na urgentu aktulně řešit pozoruhodný případ – syndrom zlomeného srdce. Že by to mohlo změnit jeho náhled na volný vztah?

Modrý kód (217): Dovolená ve třech
Modrý kód (217): Dovolená ve třech

Poslední epizodu seriálu Modrý kód před Vánoci sledujte ve středu od 20.15 na Primě. Hned po jejím odvysílání si ale můžete užít další předpremiérovou epizodu v iPrima Videopůjčovně!

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Vinaři

Přístav

reklama