Utekly vám šéfovy polévky? Dejte si je na Prima PLAY

Nestihli jste sledovat 2. díl pořadu Vařte jako šéf!? Pusťte si ho celý na Prima PLAY. Naučte se pod vedením Zdeňka Pohlreicha poctivou českou kulajdu, královnu mezi vývary consommé, brokolicový krém, kuřecí vývary i zavářky. Sledujte šéfovy kuchyňské tipy a triky.
VJŠ (2)  - Sekyrková nebo prstová?
VJŠ (2) - Sekyrková nebo prstová?

reklama

„Bez čeho se žádný kuchař neobejde, je světlý a tmavý drůbeží vývar,“ uvedl Zdeněk Pohlreich druhou lekci školy vaření a vrhl se s nožem na chlazené kuře. Aby bylo z čeho kuřecí vývar připravit, naučil své učně brojlera naporcovat a přemýšlet, na co všechno lze jeho skelet využít.

Celý 2. díl najdete na Prima PLAY

„Kolem vývarů se toho v poslední době hodně namluvilo, jednoduchý princip je ale ten, že i ten sebehorší vývar je lepší než ta nejlepší voda,“ zkonstatoval šéf z základu polévek, omáček či rizot.

Sám poctivý kuřecí vývar dále využil k vaření české kulajdy v luxusním provedení.

Zkuste si také brokolicový krém, jehož krémovost šéf podtrhl přidáním krémového sýru. Zlatým hřebem 2. dílu Vařte jako šéf! byla královna mezi polévkami – consommé z hovězí oháňky.

 

Recepty z pořadu Vařte jako šéf!, kuchyňské tipy a triky i další zajímavosti ze školy vaření Zdeňka Pohlreicha naleznete ZDE

 


 

 

 

VJŠ (2)  - Test tvrdosti
VJŠ (2) - Test tvrdosti

 

Nenechte si ujít další premiérový díl pořadu Vařte jako šéf! ve čtvrtek ve 21.30 na Prima family. Do třetice se budeme učit studené i teplé omáčky.

Více na téma polévky najdete také na novém webu Prima FRESH


VJŠ (2) - Šéfova zahrádka
VJŠ (2) - Šéfova zahrádka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!