Uvidíte již tuto neděli ve Světě 2009

V pětadvaceti minutách pořad přináší zajímavosti z celého světa. Se smyslem pro zachycení velmi poutavých, aktuálních či bizarních událostí předkládá formou objektivního záznamu netradiční pohledy na politiku, nezvyklé sportovní výkony, na pohromy, akční příběhy a dramata.
Svět 2009
Svět 2009

Blok zahraničních reportáží 

 

 

 

V pětadvaceti minutách pořad přináší zajímavosti z celého světa. Se smyslem pro zachycení velmi poutavých, aktuálních či bizarních událostí předkládá formou objektivního záznamu netradiční pohledy na politiku, nezvyklé sportovní výkony, na pohromy, akční příběhy a dramata.

 

Vysílání: neděle 27. 9. 2009, 9.25

 

Probudit se místo v ložnici ve větvích vysoko nad zemí…

 

Tak úžasný zážitek vám v neděli dopoledne zprostředkuje Svět 2009. A řekneme vám, kde stromový hotel kousek od českých hranic najdete.

 

Kromě toho vám dáme tip na auto, které umí jezdit po vodě. A taky kam se přestěhovat, abyste se stali sousedy současného nejslavnějšího člověka planety. Navrch vám prozradíme triky, jak neuvěřitelně můžete udržet svoje tělo v dobré kondici i v důchodu.

 

Najdeme kočku, která byla nezvěstná hodně dlouho a zatoulala se hodně daleko, a jeden malý kluk nám opět potvrdí, že i z úplné nuly se lze dostat na vrchol. A věděli jste, že velkolepý Ben Hur slaví velkolepé kulatiny?

 

Hodně bude i dalších reportáží, které uvidíte v neděli v 9.25. Ve Světě 2009 na Primě.

 

Moderuje: Jan Kudláček

 

Věštba Světa 2009

 

Co nás letos zase čeká, říká si kdekdo na přelomu roku. My v redakci Světa 2009 jsme se to pokusili předpovědět.

 

 

Informace pro diváky

V dopoledním, téměř ranním čase nedělního dne mají diváci příležitost zhlédnout premiéru, ve středečních naopak pozdních hodinách pak reprízu.

 

Informace k diskuzi pořadu:

  • Nesouvisející, vulgární nebo zákon porušující příspěvky budou smazány.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama