Už se neunesu, naříkal Miroslav před nástupem do pořadu Tlouštíci. Pak začal neuvěřitelně makat

Do pořadu se Miroslav Tesař přihlásil s infarktem na spadnutí. Jak uvidíte ve 4. premiérovém dílu pořadu Tlouštíci, dokázal si nejen zachránit zdraví.
Do hubnutí se Miroslav pustil s vervou a kila šla dolů.
Do hubnutí se Miroslav pustil s vervou a kila šla dolů.
Archiv FTV Prima/ Tlouštíci

reklama

Do svatby byl Miroslav Tesař (41) štíhlý vitální fotbalista s váhou pod 90 kg. Pak ale začal přibírat a nebyly to svaly. Během posledních několika let nabral 60 kilogramů.

„Je mi 41, ale připadám si na 70,“ posteskl si řidič kamionu a fotbalový trenér SK Rybník před začátkem svojí velké proměny v pořadu Tlouštíci. Na začátku pořadu vážil Miroslav 156 kg, stěžoval si na bolesti nohou, špatně se mu dýchalo, nevešel se do žádného oblečení. Zhoršující se situaci si uvědomoval, žil ve strachu, že pokud nezhubne, dostane infarkt a „bude po mě“.

Miroslav už nezvládal žádný jiný pohyb, než je točení volantem. O nějaké dráze aktivního fotbalisty nemohla už být řeč.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tlouštíci (4) - upoutávka

Do pořadu Tlouštíci Miroslava přivedly právě obavy o zdraví. Odborníci při vstupním vyšetření potvrdili, že jeho obavy byly opodstatněné. Laboratorní výsledky ukázaly, že mu hrozí ateroskleróza, mozková cévní příhoda, infarkt a cukrovka.

Jeho jídelníček byl plný vysoce energetických surovin bez živin. Jedl velké množství uzenin, popíjel kolu a zelenině, luštěninám a čisté vodě se vyhýbal.

Do hubnutí se pustil s vervou a kila šla dolů. Po několikaleté přestávce dokonce začal opět sportovat. Mirek si ale bohužel dělal věci po svém. Redukční jídelníček si ještě více redukoval a výsledkem byla stagnace na váze.

Čeho se Mirek vzdal? A který Sparťan ho podpořil? Dívejte se na čtvrtou epizodu pořadu Tlouštíci  a následný speciál Tlouštíci extra ve čtvrtek od 21.35 na Primě.

reklama

reklama