V pátek se na Primu vrátí Mumie!

Egyptské dobrodružství nebojácného Ricka a egyptoložky Evelyn se po čase rozjede nanovo! Ve filmu Mumie se vrací ale budou muset vyváznout z ještě šílenějších situací, u kterých navíc nebude chybět ani jejich odvážný syn Alex! Do Egypta se vydejte s Primou v pátek ve 20.15.
Mumie se vrací
Mumie se vrací

reklama

Londýn třicátých let si oblíbila smetánka tehdejší doby. Rick s Evelyn jsou již manželé a vychovávají osmiletého syna. Rok 1935 však rodinnou idylu nebezpečně rozkolísá. Prapodivný Evelynin sen totiž přivede celou rodinku Ricka O´Donnella spolu s trochu potrhlým Evelyniným bratrem Jonathanem zpátky do Egypta plného starověké minulosti.

Že to bude opět výprava plná nebezpečí a nečekaných zvratů, je jasné. Co ale tohle pokračování kasovního trháku Mumie okoření, bude malý Alex, který je dokonalým obrazem svých rodičů. Po mamince plný důvtipu a po tátovi nezapře srdce dobrodruha. Tak se také dostane k vzácnému náramku boha Anubia. Tenhle úlovek ale mnoho štěstí nepřinese, a tak se spolu s hrdiny příběhu budeme moci účastnit neuvěřitelného dobrodružství, které ohrozí dokonce existenci celé civilizace.

 

Mumie se vrací
Mumie se vrací

První díl ságy o Mumii byl plný hororových scén, ve dvojce se můžete o to víc těšit na důvtipné humorné scény, které lemují celý příběh plný neuvěřitelných nebezpečných situací. Z televizního křesla vás navíc nepustí dokonalé triky, díky nimž budete moci být nablízku nejen zdrcujícímu souboji Anubiovy armády, ale také se účastnit nevšední návštěvy předválečného Londýna. A pozor! Příští sobotu na vás čeká další pokračování dobrodružné návštěvy rozdivočelé minulosti, tentokrát pod názvem Mumie: Hrob Dračího císaře.

Mumie se vrací, Foto:

Ponořte se do starobylé nálady a neuniknou vám:

  • neuvěřitelně věrné scenérie starobylého Egypta i londýnských ulic 30. let
  • vtipné hlášky hlavních představitelů
  • krása Rachel Weisz a lišácká tvář Brendana Frasera
  • nadupané akční scény
  • výborné filmové triky

Na dobrodružný film Mumie se vrací se podívejte v pátek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama