V pátek večer si užijte Toma Cruise v nejlepší formě v Mission: Impossible

Tom Cruise alias Ethan Hunt bude muset v téměř nesplnitelné misi prokázat, že není vinen tím, z čeho jej každý podezírá... Mission: Impossible sledujte v pátek od 20.15 na Primě.
Mission: Impossible  - Obrázek 8
Mission: Impossible - Obrázek 8
archiv FTV Prima

reklama

Brian de Palma, do té doby proslavený kultovními filmy jako Scarface (Zjizvená tvář), hororem Carrie, gangsterkami Neúplatní či Carlitova cesta, natočil v roce 1996 snímek, kterým započal kult přetrvávající až do dnešních dní, Mission: Impossible.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mission: Impossible - upoutávka

Mission: Impossible, to je zběsilá akční jízda s Tomem Cruisem v hlavní roli. Za těch 22 let to vypadá, že Tom snad ani o rok nezestárl během honění padouchů a spiknutí. O co ale šlo v první epizodě?

Mission: Impossible, tedy nesplnitelné!

Jim Phelps je vyslán do Prahy na americkou ambasádu, aby zabránil krádeži utajeného materiálu společně se svou ženou Claire a parťákem Ethanem Huntem (Tom Cruise). Mise ovšem nedopadne dle zadání, naopak dojde k masakru elitní špionážní jednotky CIA.

Šéf CIA Kettridge chce odhalit zrádce ve vlastních řadách a domnívá se, že jím je právě Ethan Hunt, jediný přeživší akce. Bude na Ethanovi, aby během pátrání na vlastní pěst prokázal za prvé svoji nevinu, ale hlavně především zjistil, kdo na něj „boudu“ ušil. To, že mu půjde o život na každém kroku, není třeba dodávat. Vždyť název Mission: Impossible mluví sám za sebe.

Mission: Impossible startuje od 20.15 v pátek na Primě.

  • Protože se Mission: Impossible zčásti odehrává v Praze, také se v českém hlavním městě natáčel. Některé scény jsou natočené v Národním muzeu na Václavském náměstí.
  • Film vznikl na motivy stejnojmenného televizního seriálu. U nás se vysílal pod názvem Nulová šance a v televizním světě poněkud zapadl, v zahraničí, a zejména v USA byl ale hitem.
  • Tom Cruise hraje ve všech dílech Mission: Impossible, kterých je nyní již šest, hlavní roli. První epizodu dokonce produkoval.

reklama

reklama