V Prostřeno! navaří dva světoběžníci. Zpátky do Česka je vrátil covid

Sára i Vojta trávili poslední roky sbíráním zkušeností v zahraničí. Do pořadu Prostřeno! se oba přihlásili po náhlém návratu do domoviny.
Prostřeno! XXIII (77): Parta z Prahy a středních Čech
Prostřeno! XXIII (77): Parta z Prahy a středních Čech
archiv TV Prima

reklama

Ještě donedávna šlo o trend, který pro mládež představoval naprosto běžnou záležitost. Vydat se po ukončení studia do zahraničí, aby člověk nabral zkušenosti a okusil na nějaký ten čas život mimo komfort domova. Stejný scénář následovali kdysi také dva hostitelé tohoto týdne – Sára, která uvaří v úterý, a Vojta, hostitel čtvrtečního večera.

Jejich životní cesty jsou si v mnohém podobné. Několik posledních let strávili v anglicky mluvících zemích (Vojta v Kanadě a Sára v Irsku). Oba se tam nějakou dobu věnovali práci v pohostinství. Velkou čáru přes rozpočet jim udělal příchod světové pandemie koronaviru.

Všeobecně těžké období spojené s omezením možností zaměstnání je přimělo k tomu, že se po letech vrátili zpět do Česka, kde na ně čekalo rodinné zázemí.

Podívejte se, jak hosté vychválí Sáru za její bezchybný food-plating:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (77) - Krásně servíruje

A jelikož jsou oba „společenští tvorové“, šli do Prostřeno! především s přáním poznat nové fajn lidi a užít si hodně zábavy.

Pro ostatní ovšem bude stále důležité i to, co převedou za plotnou. Můžeme v receptech této dvojice čekat vliv inspirace z cizích krajů, nebo se raději uchýlí ke znovunalezeným chutím domova?

To se dozvíte v úterním a čtvrtečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

reklama

reklama