Vánoce jsou prostě všude

Předvánoční přípravy jsou v plném proudu. Prima poslední sobotu před Štědrým dnem namíchala přes den pro diváky koktejl ze samých vánočních filmů. Rozhodně si je nenechte ujít!
Jeden z předvánočních filmů Trable o Vánocích
Jeden z předvánočních filmů Trable o Vánocích
archiv

reklama

V 10:30 se podívejte díky filmu Vánoce v ohrožení na Severní pól, který je magický domovem Santy a paní Clausové.  Toto místo se rozrostlo do obřího velkoměsta poháněného kouzlem svátečního štěstí ze všech koutů světa. Protože jsou ale všude lidé příliš zaneprázdněni na to, aby trávili sváteční čas společně, město čelí velkým potížím. Kdo pomůže zachránit drahocenné vánoční tradice? Chlapec jménem Kevin by měl možná šanci, kdyby dokázal přesvědčit svou starostlivou mámu Chelsea, aby znovu objevila kouzlo Vánoc. S drobnou pomocí sympatického učitele Ryana, tajemné elfí dívky Clementine a gospelové zpěvačky Josephine se Kevin odhodlá zapojit maminku do legrace a dokázat, že i jeden malý kluk může změnit názor mnoha lidí.

Vánoce v ohrožení
Autor: archiv Vánoce v ohrožení

Ve 12:25 zažijte Trable o Vánocích

Ve filmu Trable o Vánocích má Charlotte Cooper (DIANE KEATON) na vánoční prázdniny jedno prosté přání... Aby její rodina vzpomínala na dokonalé Vánoce. Ale setkání čtyř generací klanu Cooperových pod jednou střechou má k dokonalosti hodně daleko. Řada nečekaných setkání a překvapivých událostí převrátí Štědrý večer vzhůru nohama. Hvězdně obsazená komedie - můžete se těšit na příklad na Olivii Wilde nebo Amandu Seyfried -  od scénáristy filmů P.S. Miluji tě a Kate a Leopold vás zavede do rodiny, která během jednoho dne znovuobjeví sílu rodinných pout a kouzlo lásky.

Trable o Vánocích
Autor: archiv Trable o Vánocích

Rolničky, kam se podíváš se rozezní ve 14:50

Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je ve filmu Rolničky, kam se podíváš, hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal.

Rolničky, kam se podíváš
Autor: archiv Rolničky, kam se podíváš

Trollové ovládnou obrazovky v 16:45

Trollové ze stejnojmenného filmu, jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádného na jídelníčku neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt. A tak je jejich království oproti šťastnému a barevnému Trollíkovu naplněné nabručeností, zlobou a vztekem. Jak to celé dopadne uvidíte na Primě!

Trollové
Autor: archiv Trollové

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!