Věčně mladá by chtěla být každá. Ale jen do doby, než…

Přestože mnoho žen celý život marně touží po věčném mládí a neustupující kráse, Adaline Bowmanová z vlastní zkušenosti ví, že není o co stát. Krásná herečka Blake Lively vám prozradí, jestli být Věčně mladá je to, po čem bychom měli nejvíce toužit. Dívejte se 30. prosince ve 22.15 na Primě.
Věčně mladá - Blake Lively
Věčně mladá - Blake Lively
Lionsgate 2015

reklama

Adaline se narodila v roce 1908 a žila až do svých 29 let zcela normální život – vdala se a porodila zdravou holčičku. Jenže když jedné zimní noci havarovala a s autem skončila v ledové vodě, uhodil do vraku blesk a stalo se něco téměř magického – Adaline přestala stárnout.

Svět a lidé stárnou normálně dál

Nestárnoucí žena je na dalších téměř osmdesát let přinucena střídat jednu falešnou identitu za druhou. Nikde nemůže zůstat tak dlouho, aby si lidé uvědomili, že je s Adaline něco jinak. Kdo však stárne, je její dcera, která už spíše vypadá jako Adalinina babička.

Věčně mladá Adaline
Autor: Lionsgate 2015 Věčně mladá Adaline

Co když Adaline potká svého osudového muže? Musí se postavit před rozhodnutí, zda jít s pravdou konečně ven nebo znovu utéct.

5 zajímavostí o herečce Blake Lively

  • Má 5 starších sourozenců.
  • Její manžel je známý herec Ryan Reynolds.
  • S Ryanem se seznámila při natáčení snímku Green Lantern.
  • Je vášnivou kuchařkou.
  • Je pojmenovaná podle bratra její babičky.
Ve filmu Věčně mladá hraje i  Harrison Ford.
Autor: Lionsgate 2015 Ve filmu Věčně mladá hraje i Harrison Ford.

Hrají: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Amanda Crew, Richard Harmon, Ellen Burstyn, Kathy Baker, Mark Ghanimé, Anjali Jay, Lynda Boyd, Barclay Hope, Chris William Martin, Robert Moloney, Serge Houde, Anthony Ingruber.

Na film Věčně mladá se dívejte 30. prosince ve 22.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!