Velikonoce se Sestřičkami vás pobaví rozhovory s herci a ocení práci skutečných zdravotních sestřiček

Velikonoce se Sestřičkami vám na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu nabídnou v týdnu od 29. března do 2. dubna po 13. hodině v premiéře (a po 20. hodině v repríze) pět velkých rozhovorů s dvojicí herců z oblíbeného televizního seriálu.
Seriáloví přátelé a kolegové: Míša, Lukáš, Mery a Katka
Seriáloví přátelé a kolegové: Míša, Lukáš, Mery a Katka
FTV Prima

reklama

Moderátor Patrik Rozehnal si v pořadu Velikonoce se Sestřičkami bude povídat nejen s hlavními představiteli Mery a Davida – se Sabinou Laurinovou a Markem Němcem, ale i s dalšími seriálovými herci. Pozvání přijali Adéla Gondíková s Natálií Halouzkovou, David Gránský s Ondřejem Rychlým, Saša Rašilov s Klárou Cibulkovou a Daniela Kolářová s Danou Syslovou.

Sestřičky (50)
Sestřičky (50)

Dozvíte se, jakým způsobem se učí lékařské termíny, kdo je největší šprýmař, proč někteří odmítají točit po ránu záběry v detailu, jak umějí ovládat lékařské přístroje a jak se vlastně odehrávají seriálové operace. Sabina Laurinová s Markem Němcem prozradí, kam se bude vyvíjet jejich vztah. Adéla Gondíková se podělí o zážitky při natáčení s malým dítětem a Daniela Kolářová zavzpomíná i na natáčení slavné Nemocnice na kraji města. A téměř všechny hosty vyzkoušíme ze znalostí lékařského slangu.

Patrik Rozehnal se bude ptát i na to, jak všichni vnímají práci skutečných zdravotních sester a čeho si na jejich práci váží. A v rámci každého dílu vám také přiblížíme společně s Českou asociací sester příběh jedné z nich, zdravotní sestřičky pracující přímo na nemocničním oddělení – jako symbolické poděkování jí vždy předáme společný dárkový balíček regionálních stanic Českého rozhlasu TV Prima a zahrajeme písničku na přání.

Velikonoce se Sestřičkami

A protože to jsou Velikonoce se Sestřičkami, dozvíte se také, jak tyto svátky prožívají oblíbení herci. Saša Rašilov zavzpomíná na valašské Velikonoce, Daniela Kolářová prozradí, jak vypadala koleda v Karlových Varech, a odtajníme vám také, která z dam se těšila na polévání vodou.

Bude to pět veselých rozhovorů s dobře naladěnými hosty ze seriálu Sestřičky spojených s poděkováním skutečným zdravotním sestrám v první linii. Poslechněte si je od 29. března do 2. dubna vždy po 13. hodině (v repríze po 20. hodině) na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu.

  • pondělí 29. 3. 2021 Adéla Gondíková a Natálie Halouzková
  • úterý 30. 3. 2021 Ondřej Rychlý a David Gránský
  • středa 31. 3. 2021 Sabina Laurinová a Marek Němec
  • čtvrtek 1. 4. 2021 Klára Cibulková a Saša Rašilov
  • pátek 2. 4. 2021 Daniela Kolářová a Dana Syslová

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí a ve středu ve 20:15 na Primě.

reklama

reklama