Velikonoční neděle za námi: Jak proběhl svátek u Beckhamů?

Velikonoční neděli oslavila nejedna rodina nevyjímaje hvězd. I Victoria Beckham (43) připravila té své rodince pořádnou velikonoční hostinu a tradičně zveřejnila na Instagramu video, na kterém ukazuje pohled od její dcerky Harper. Malůvka byla věnována pouze a výhradně mamince a Victoria se dojetím rozplakala.
Victoria Beckham
Victoria Beckham
instagram/@victoriabeckham

reklama

Na pvní stránce nakreslila Harper růžového procházejícícho se plameňáka a dovnitř pohledu napsala věnování mamince: ‚‚Moje nejdražší superhrdinská maminko, jsi hrozně milá a zábavná, ostatně jako vždy. S láskou, tvoje nejlepší Harper!‘‘ Přání Victorii nadchlo natolik, že se vždy suverénní kráska z módního průmyslu rozplakala.

Pod přání nakreslila Harper ještě sebe i maminku, která na sobě měla červený plášť a na hlavě korunu jako správná královna... alespoň tedy rodiny. Fanoušci se ve svých komentářích vtipně vyjadřovali, že děvčátko tak nevědomky vytvořilo nový komiksový hit.

Je známo, že část rodiny (Victorie a Harper) trávila svátek v americkém New Yorku, kde momentálně žije a studuje nejstarší syn Victorie Brooklyn. Zda se k nim připojí i David s chlapci není známo, ten si zatím užívá bouřlivých párty s bývalým mužem Jennifer Lopez Marcem Anthonym. 

David Beckham s ex Jennifer Lopez
Autor: instagram/@davidbeckham David Beckham s ex Jennifer Lopez

Připomeňme si, že syn světového fotbalisty Brooklyn Beckham chodí se žádanou herečkou Chloë Moretz od 6. listopadu loňského roku. Pár se před nějakou dobou rozešel, ale nyní svítá na dobré časy a oba zamilovaní působí jako vrkající hrdličky. Předzvěst jejich návratu jeden k druhému byly společné fotky na Instagramu a vyvrcholilo to polibky na Insta stories. Je možné, že v Hollywoodu se objeví nový mladičký manželský pár? 

reklama

reklama