VELKÉ ZPRÁVY televize Prima: Velký návrat, nová moderátorská dvojice! Už v neděli v 18.55 na Primě

Poprvé se divákům nová dvojice představí už v neděli 30. září v 18.55 ve VELKÝCH ZPRÁVÁCH na Primě. Moderátorka Gabriela Lašková a nový moderátor Matěj Misař se na vás těší!
Necelý půlrok po narození syna Benedikta se krásná Gabriela Lašková vrací do Velkých zpráv. Parťákem jí bude Matěj Misař.
Necelý půlrok po narození syna Benedikta se krásná Gabriela Lašková vrací do Velkých zpráv. Parťákem jí bude Matěj Misař.
Lenka Hatašová / FTV Prima

„Gabriela s Matějem jsou zajímaví, atraktivní, oba patří k jedněm z nejzkušenějších televizních profesionálů v zemi. Věříme, že tato nová moderátorská dvojice osloví diváky a získá si je svým přirozeným projevem, temperamentem a mládím. Skvěle doplní stávající tým moderátorů Velkých Zpráv, který se u diváků těší velké oblibě,“ říká Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

ID Podzim 2018 - Lašková/Misař
ID Podzim 2018 - Lašková/Misař

Gabriela Lašková bude vysílat opět v krátkém sestřihu. „Už jsem potřebovala změnu, proto jsem se nechala ostříhat. Dobře vím, že krátké vlasy se divákům i mně líbí nejvíce. Velké Zprávy budu vysílat úplně poprvé. Na mateřskou jsem totiž odcházela letos v únoru, kdy ještě nový formát prodloužených Velkých Zpráv nebyl ve vysílání. Mám velkou radost, těším se na diváky a věřím, že se jim v nové dvojici budeme líbit a budou s námi rádi,“ říká Gabriela Lašková.

Podívejte se, jak to Gábině Laškové dnes sluší:

Gabriela Lašková se vrací na obrazovku televize Primě.
Autor: Lenka Hatašová / FTV Prima Gabriela Lašková se vrací na obrazovku televize Primě.

Ta začala moderovat hlavní zpravodajskou relaci na Primě v červnu 2014. Letos v únoru nastoupila na mateřskou dovolenou. Královna krásy z roku 2013 patří k nejoblíbenějším moderátorkám v zemi.

 

Přečtěte si také rozhovor s novou dvojicí:

Gabriela Lašková se vrací do Velkých zpráv! A rovnou s novým parťákem

Gabriela Lašková se vrací do Velkých zpráv! A rovnou s novým parťákem

Pro Matěje Misaře je to velký kariérní postup. „Moderování hlavní zpravodajské relace v jedné z nejsledovanějších televizních stanic v zemi je velký závazek vůči divákům, obrovská profesní výzva a šance, kterou nedostane každý. Velmi si jí vážím a těším se na svou nedělní premiéru,“ říká Matěj Misař, který je na Primě od jara 2017 jako reportér Velkých Zpráv. Má také několikaleté zkušenosti s reportérskou prací a s moderováním v rádiu.
Zpravodajství FTV Prima je také Facebooku zde: https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi/

Sledujte VELKÉ ZPRÁVY denně od 18.55 a s novou moderátorskou dvojicí poprvé už v neděli 30. září. Jsme tu pro vás.

Podívejte se na novou moderátorskou dvojici v galerii:

reklama