Veronika Kopřivová v depresi? S Jágrem to asi neklape

Nejen, že je Veronika Kopřivová (27) poslední dobou středem pozornosti médií a její nálada se střídá jako na houpačce, ještě se nechala slyšet, že po příjezdu do Čech pořádně zlenivěla a na fitko už kašle. Prý navštívila posilovnu v posledním měsíci ,,jen desetkrát" a volné chvíle zahání jídlem.
Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
instagram/@verunkakoprivova

‚‚Letos za tři měsíce, co jsem v ČR, jsem ve fitku byla snad jen 10x a většinou jsem tam toho víc snědla, než vypotila. Kdo tam chodí, ví, že moje první otázka, když jsem letos vždy přišla, byla ‚Jíťo, co máš k jídlu, máš koláčky?‘. Dřív jsem na postavě dřela daleko víc. To, co předvádím poslední 3–4 měsíce v jídle a sportu, je katastrofa. Nechci se o tom ani moc rozepisovat, protože jsem sama ze sebe zklamaná a necítím se vůbec dobře,‘‘ napsala podrážděná blondýnka na svém Instagramu. 

‚‚Poslední tři roky cvičím buď doma, nebo u Jitky (majitelka posilovny), kde pod jejím dozorem střídám Vacu, Vibro a TRX. Vše to občas kombinuji i se zábaly, které Jitka dělá už několik let (detox, celulitida, slim). Vždy mi namíchá takový lektvar, že odcházím o 5 cm užší,‘‘ nechala se slyšet Veronika, jakým způsobem hubne. Dnes už to prý ale začíná flákat.

Aby toho nebylo málo, tak fotek zamilované Kopřivové s jejím milým Jaromírem Jágrem ze sociálních sítí pořád ubývá a fanoušci si tak říkají, zda nedošlo ke vztahové krizi a bojí se, aby to dvojice nerozsekla tím nejhorším možným řešením. No, Jaromír je stále zamilovaný a v jednom z rozhovorů se před nedávnem nechal slyšet, že je Veronika nejspíše ta pravá. Nechme se tedy překvapit, jak to celé dopadne.

reklama