VIDEO: Jedli byste polévku z taveného sýra? V Prostřeno! ji pořádně zkritizují

Olga chtěla ostatním soutěžícím ukázat, že i dobrá polévka se dá připravit rychle. Moc se jí to ale nepovedlo, její polévka z taveného sýra ostatním zrovna dvakrát neučarovala. A milovnice zdravé stravy Nina k ní měla výhrady i po výživové stránce.
Olga a její polévka z taveného sýra
Olga a její polévka z taveného sýra

reklama

Rozvedená zdravotnice Olga (39) s Ninou často nesouhlasí a její moudra jí už lezou krkem. Kvůli vyhořelé elektrice nemůže rozvedená matka dvou dětí uvařit doma, a soupeřky proto deleguje do domu své kamarádky, kde se trochu vyzná. Pak si to ale dost zjednoduší a například povinný úkol pojme dost počesku, téměř švejkovsky. Aničku mrzí, „že si z tašky nevyndala housku, protože byla z celého večera strašně hladová“.

Chuťovky s pravým lososem (proč tedy a la?) jsou přesolené a „sýrová polévka s opečenými houstičkami“ hodně odbytá – navíc bez houstiček. Rozhozená a nervní hostitelka na krutony zapomněla. Podle Niny, která se opět moc nenají, je tavený sýr odpad, brambory životu škodlivé, o vepřovém nemluvě.

Na hlavní, esteticky nezvládnutý chod, budou bramboráčky se směsí z „masového dvojboje“. Boj je to asi vůbec dojíst – maso je bez chuti a bramboráky nedopečené. Kdo sázel na zdravotní sestřičku jako na favoritku, bude zklamán. Šplhne si Olga aspoň zábavou a závěrečným „perníkem s jablky a šlehačkovým polštářkem“?

Podívejte se, jak Olga polévku z "taveňáku" připravovala:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno (162) - D - to bílé je polévka
V Pardubicích se odehraje přímo "dámská válka"

Uspěje bezmasá, extrémně zdravá strava v Prostřeno! z Pardubicka?

Úterní hostitelka Lucie maso na rozdíl od Niny miluje

VIDEO: Taky váš štve slanina na králíkovi jako Ninu z Prostřeno! z Pardubicka?

Anna a její krůtí variace

VIDEO: Chtěly celou krůtu a dostaly jen kousek. Skousnou to soupeřky z Prostřeno!?

reklama

reklama