VIDEO: Karel Gott s dcerou Charlottkou zpívají píseň k pohádce Když draka bolí hlava

V neděli ve 20.15 na Primě má televizní premiéru československá pohádka Když draka bolí hlava. Poslechněte si už teď celou titulní píseň, kterou nazpívali Karel Gott společně s dcerou Charlotte Ellou.
Karel Gott v roli kováře v pohádce Když draka bolí hlava.
Karel Gott v roli kováře v pohádce Když draka bolí hlava.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pohádka Když draka bolí hlava je pro celou rodinu. Vznikla podle nové dětské československé knihy Když draka bolí hlava autorů Petra Šišky a Dušana Rapoše a symbolicky spojuje české a slovenské čtenáře. Jedna dračí hlava v ní totiž mluví česky a druhá slovensky. Slovensky v pohádce mluví také například sám Karel Gott, kterého uvidíte v roli moudrého kováře.

Níže si pusťte milou písničku k pohádce Když draka bolí hlava, jejímiž autory jsou Lešek Wronka (hudba) a Petr Šiška (text).

Když draka bolí hlava - Klip
Když draka bolí hlava - Klip

„Odjakživa mám rád klasické pohádky, kde dobro zvítězí nad zlem. Navíc se mi líbí, když je v pohádce roztomilý humor. A když jsem byl osloven Petrem Šiškou, abych společně s dcerou Charlottkou nazpíval titulní píseň k této pohádce, nemohl jsem říct ne. Četl jsem scénář pohádky a příběh s draky, princi i princeznami mě oslovil a nabídku jsme s Charlottkou přijali a píseň nazpívali,“ řekl k nabídce ještě vloni mnohonásobný slavík Karel Gott. Radost mu prý udělala i herecká nabídka. Jak také Karel Gott řekl: „Jsem rád, že nehraju sám sebe, ale kováře. Muže šlachovitého, svalnatého, na kterém je vidět, že je ošlehaný ohněm kovárny a je z něj cítit životní zkušenost.“

Podívejte se na televizní upoutávku k pohádce Když draka bolí hlava:

Když draka bolí hlava - upoutávka
Když draka bolí hlava - upoutávka

Kovářovu partnerku hraje v pohádce slovenská herečka Kamila Magálová, kterou znáte například z komedie Líbáš jako bůh či Líbáš jako Ďábel (k přehrání online na iPrima.cz). Starší dcera Karla Gotta Charlotta Gottová pak hraje v pohádce zpěvákovu vnučku. A ještě malá perlička. V epizodní roli se zde mihne také mladší Gottova dcerka Nelly, pro kterou to bylo vůbec poprvé, kdy si se svým tátou zahrála.
Kamila Magálová si s Karlem také zazpívala závěrečnou píseň k pohádce s názvem „Láska je náš drahokam“ autorů Michala Davida (hudba) a Petra Šišky (text)

Novou českou pohádku Když draka bolí hlava nepropásněte v neděli ve 20.15 na Primě.

Ještě více pohádek a dětských pořadů můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Reklama
Reklama