VIDEO: Karel Gott s dcerou Charlottkou zpívají píseň k pohádce Když draka bolí hlava

V neděli ve 20.15 na Primě má televizní premiéru československá pohádka Když draka bolí hlava. Poslechněte si už teď celou titulní píseň, kterou nazpívali Karel Gott společně s dcerou Charlotte Ellou.
Karel Gott v roli kováře v pohádce Když draka bolí hlava.
Karel Gott v roli kováře v pohádce Když draka bolí hlava.

reklama

Pohádka Když draka bolí hlava je pro celou rodinu. Vznikla podle nové dětské československé knihy Když draka bolí hlava autorů Petra Šišky a Dušana Rapoše a symbolicky spojuje české a slovenské čtenáře. Jedna dračí hlava v ní totiž mluví česky a druhá slovensky. Slovensky v pohádce mluví také například sám Karel Gott, kterého uvidíte v roli moudrého kováře.

Níže si pusťte milou písničku k pohádce Když draka bolí hlava, jejímiž autory jsou Lešek Wronka (hudba) a Petr Šiška (text).

Když draka bolí hlava - Klip
Když draka bolí hlava - Klip

„Odjakživa mám rád klasické pohádky, kde dobro zvítězí nad zlem. Navíc se mi líbí, když je v pohádce roztomilý humor. A když jsem byl osloven Petrem Šiškou, abych společně s dcerou Charlottkou nazpíval titulní píseň k této pohádce, nemohl jsem říct ne. Četl jsem scénář pohádky a příběh s draky, princi i princeznami mě oslovil a nabídku jsme s Charlottkou přijali a píseň nazpívali,“ řekl k nabídce ještě vloni mnohonásobný slavík Karel Gott. Radost mu prý udělala i herecká nabídka. Jak také Karel Gott řekl: „Jsem rád, že nehraju sám sebe, ale kováře. Muže šlachovitého, svalnatého, na kterém je vidět, že je ošlehaný ohněm kovárny a je z něj cítit životní zkušenost.“

Podívejte se na televizní upoutávku k pohádce Když draka bolí hlava:

Když draka bolí hlava - upoutávka
Když draka bolí hlava - upoutávka

Kovářovu partnerku hraje v pohádce slovenská herečka Kamila Magálová, kterou znáte například z komedie Líbáš jako bůh či Líbáš jako Ďábel (k přehrání online na iPrima.cz). Starší dcera Karla Gotta Charlotta Gottová pak hraje v pohádce zpěvákovu vnučku. A ještě malá perlička. V epizodní roli se zde mihne také mladší Gottova dcerka Nelly, pro kterou to bylo vůbec poprvé, kdy si se svým tátou zahrála.
Kamila Magálová si s Karlem také zazpívala závěrečnou píseň k pohádce s názvem „Láska je náš drahokam“ autorů Michala Davida (hudba) a Petra Šišky (text)

Novou českou pohádku Když draka bolí hlava nepropásněte v neděli ve 20.15 na Primě.

Ještě více pohádek a dětských pořadů můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama