VIDEO: Láska jako trám: Filipínský pár se vzal v zatopeném kostele

Že pravou lásku jen tak něco nezlomí, dokázal filipínský pár. Muž a žena se rozhodli vzít se navzdory tragickým povodním, které ochromily celé Filipíny. Snoubenci si své ano řekli v zatopeném kostele. O kuriózním sňatku informoval server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Už jste někdy viděli nevěstu jdoucí k oltáři zatopenou uličkou? Že ne? Tak se podívejte na video, které vás překvapí i dojme zároveň.

Tragické povodně, které zasáhly Filipíny, od svatby neodradily zamilovanou dvojici Jeffersona a Jobelu. Pár si svatební sliby vyměnil navzdory extrémním podmínkám v kostele Santo Rosario v Hagonoyu v provincii Bulacan. Ten byl totiž kvůli silným povodním z velké části zatopený.

 

Na záběrech pořízených rodinnými příslušníky je vidět budoucí novomanželka kráčející zatopenou uličkou, ke svému nastávajícímu.

A proč zamilovaný pár svatbu neodložil? Protože v ten den, ve stejném kostele křtili jedno ze svých dvou dětí. A to už je pořádný důvod, proč se vzít a být tak kompletní rodina. Nutno podotknout, že jak novomanželé, tak i pozvaní hosté, si obřad užili a nazvzdory krizovým podmínkám měli všichni úsměvy na tváři. 

Bleskové povodně, které překvapily Filipíny, si vyžádaly nejméně tři mrtvé. Po opadnutí vody se zejména metropole Manila potýká s neuvěřitelným nánosem odpadků.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!