VIDEO: Opilý cizinec v Brně demoloval auta a vše, co mu stálo v cestě

Rušnou noc, po které zůstalo v ulicích několik rozbitých vozidel, mají za sebou brněnští strážníci. Hlídky městské policie po půl třetí ráno rychle zasáhly proti muži, jenž podle svědka v Rooseveltově ulici kopnul do stojícího skútru a svalil ho tím na zem. To byla ale jen rozcvička!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Opilý cizinec demoloval v Brně auta

reklama

Kromě strážníků v terénu na oznámení okamžitě zareagovala i obsluha kamerového systému a podařilo se jí natočit, jak třiadvacetiletý cizinec cestou k Janáčkovu divadlu kopnul do zrcátka zaparkované škodovky. Ušel několik dalších metrů, popadl odpadkový koš a mrštil jím do čelního skla stojícího Fordu.

Strážníci podezřelého muže s východním přízvukem dopadli u Moravského náměstí a vzhledem k pravděpodobné výši majetkové újmy ho předali státní policii.


 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!