VIDEO: S náklaďákem si zajel řidič až do obchodu se sendviči

Panika, chaos, útěk! Tak lze popsat situaci uvnitř provozovny mezinárodního řetězce prodávajícího sendviče v americkém Seattlu. Přímo před pokladnami stál obří náklaďák. Předtím na rušné ulici smetl několik aut. Podívejte se na video zveřejněné agenturou AP, jak byl napasovaný do úzkého prostoru a bylo velmi náročné ho vytáhnout.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S náklaďákem si zajel řidič až obchodu se sendviči ZDROJ: AP

reklama

Podle svědků a záběrů z bezpečnostních kamer v ulici vůz se sklápěcí korbou nejprve narazil do několika vozidel a poté do restaurace. Ke kuriozní nehodě došlo v pondělí ráno v Seattlu v historické čtvrti Pioneer Square. 

Mluvčí hasičského sboru, který na místě nehody zasahoval, řekl, že došlo k několika těžkým zraněním.  Po havárii byla evakuována restaurace metra a celá budova. 

Policie podle prvotních informací tvrdí, že kamion byl ve špatném technickém stavu a došlo k selhání brzd nebo řízení a vůz se stal neovladatelným. Rozhodně prý nešlo o teroristický čin. 
Policie ale pokračuje ve vyšetřování. Hasiči potvrdili, že řidič sklápěče utrpěl jen drobná zranění.


 

reklama

reklama