VIDEO z 5. dílu Mordparty: Pavlova ex přichází s nabídkou

Co uvidíte v 5. dílu Mordparty s názvem Nevěra? Kromě kriminálního případu, zjistíte, že Pavlova ex Barbora se nechce tak rychle vzdát. Pavla kvůli vyšinuté Barboře opustila Vendy. Teď Barbora přichází s nabídkou.
Mordparta (5) - Barbora přišla s nabídkou
Mordparta (5) - Barbora přišla s nabídkou

reklama

Barbora potratila během manželství s Pavlem jejich dítě, skončila v psychiatrické léčebně a po návratu zjistila, že je na celém světě opuštěná. Její bývalý manžel si našel náhradu. Vendy ovšem nic o minulosti vyšetřovatele netušila, a tak Pavla opustila kvůli zradě.

Teď přichází Barbora s vážnou nabídkou. Chce uzavřít příměří. Více uvidíte na Primě v neděli ve 20.15!

Neviděli jste některé díly Mordparty? Dosavadní dění vyšetřovatelů z Mordparty jsme shrnuli do jednoduchých bodů:

1) Konečně poznáváme i osobní příběh Káji. Toho jako malého opustila matka a emigrovala. Kája začíná mít tušení, že matka navštívila jeho umírajícího otce v hospicu. Začne po ní pátrat. A v 5. dílu se dozví daleko více o příběhu ženy, která ho nevychovala...

2) Colombo má strach o dceru. Anna s Colombem stále nemluví a její přítel Michal je pořád podivně tajemný. Colombo pátrá po případu, kdy jeho bývalá přítelkyně spáchala sebevraždu. Byla to opravdu sebevražda? Colombo si je jistý, že ne.

3) Naďa odkrývá manželovo tajemství. Nadě je stále jasnější, že její manžel vede dvojí život. Už ho několikrát nachytala při lži. V neděli zjistí úplnou pravdu o životě Marka.

4) Exmanželka Barbora se vrací do života Pavla nevítaně. Vendy zjistí, že o jeho minulosti nic neví a zamilovaného Pavla opustí. Barbora se znovu pokusí o sebevraždu. V neděli mu nabídne přátelské příměří. Myslí to opravdu vážně?

Další pokračování uvidíte na Primě už v neděli ve 20.15 s Mordpartou!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

 

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

 

 

–––

reklama

reklama