Videotéka na PrimaPLAY: Aktuální nabídka

Nachystali jsme si pro vás thrillery, horor i akčňák – sami už si musíte sehnat jen buráky a víno nebo pivo – jak je libo.
Zastav a nepřežiješ
Zastav a nepřežiješ

Zaujmout by vás proto mohla už jen podle názvu Kniha krve. Jestli vám připadá, že tenhle snímek bude spíš hororového ladění, jste na správné adrese. Hlavní hrdina Simon, expert na paranormální jevy, zažije na vlastní kůži útok negativních entit. A to „na vlastní kůži“ myslíme opravdu doslova!

Do domu obývaného nepřátelskými duchy zkrátka není radno chodit, to ví přece každý, kdo někdy viděl jakýkoliv horor. Jestli si ale i přesto nedáte pokoj a snímek natočený podle knihy mistra žánru Clivea Barkera chcete mermomocí vidět, využijte naší nabídky a mrkněte se na něj na PrimaPLAY úplně zadarmo! Knihu krve si pusťte Tady:


Ok, duchové vás zrovna neberou? Nechte se v tom případě zlákat do světa virtuálních zločinů s filmem V síti lží. Softwarová expertka Abigal Turnerová se snaží usvědčit vraha svého přítele. Jak se ale do případu zaplétá stále hlouběji, objevuje, že jeho smrt se nestala náhodou, že příkaz přišel z mnohem vyšších míst.

A jak už to často bývá, hlavním viníkem je lidská hamižnost. Jestli jste ho nestihli v televizi, máte možnost zhlédnout film V síti lží hned teď zdarma na TADY:

A bomba, kterou si můžete užít bez poplatku na Prima PLAY, je „akčňák“ Zastav a nepřežiješ. Pokud se řadíte k fanouškům akčního žánru, určitě vám název snímku nebo alespoň jméno hlavního aktéra Jamesona Stathama leccos napoví. Tenhle „bouchač“, kterého si ke spolupráci na akčních filmech pravidelně zvou taková esa jako režisér Luc Besson či v poslední době Sylvester Stallone, totiž navazuje na tradici velkých akčních hrdinů, kteří pro nějakou tu ránu nejdou daleko, a když už se rozjedou, je těžké je zastavit.

A právě o tom je i snímek Zastav a nepřežiješ. Hlavnímu hrdinovi totiž v žilách koluje neznámý jed, co ho zabije, jen co mu klesne hladina adrenalinu v krvi. Což pro vás, diváky, znamená, že se můžete těšit na pořádnou akční jízdu!

Zastav a nepřežiješ si pusťte tady:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama