Vinnetou a míšenka Apanači čelem proti bandě hrdlořezů

Krásná míšenka Apanači a její malý bratr Happy se stávají štvanou zvěří. Za vším stojí hon za zlatem. Na pomoc jim v pondělí ve 20.15 na Primě přicházejí lovec kožešin Jeff Brown, Vinnetou s Old Shatterhandem.
Vinnetou a míšenka Apanači
Vinnetou a míšenka Apanači

reklama

Film vypráví o mladé Apanači, dceři moudrého bílého osadníka Maca Hallera a jeho indiánské ženy Mine-Yoty, kterou se otec spolu s jeho přítelem Vinnetouem rozhodnou odvést v den jejích narozenin na místo zlatého dolu. Všechno zlato je nyní její.

Že je důl dárek velmi nebezpečný, se brzy ukáže. Vždyť právě kvůli němu byl Haller zavražděn. A také Apanači a její se bratr se ocitají v ohrožení života. Objeví se totiž banda bezcitných hrdlořezů vedená obávaným Curly Billem (Kudrnáčem Billem) odhodlaná získat zlatou žílu za každou cenu. Unesou Apanači a jejího malého bratra, aby se tak dostali k tajemství polohy bohaté žíly. Pomoci jim může jen její snoubenec, lovec kožešin Jeff Brown, ale ani on by nic nezmohl nebýt Vinnetoua a Old Shaterhanda.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinnetou a míšenka Apanači - upoutávka

Vše vrcholí ve městě, kde se střetnou bandité s lidmi stavícími železnici a u nichž pracuje i Old Shatterhand

Víte o filmu Vinnetou a míšenka Apanači, že...

  • Jde o další koprodukční dobrodružný německo-jugoslávský film z roku 1966 na motivy románu Karla Maye Old Surehand.
  • Film byl stejně jako předchozí díly proslulé série natočen na Balkánském poloostrově, tehdejší Jugoslávii.
  • Původně měly ve filmu vystupovat vedle titulní role Vinnetoua (hraného Pierrem Bricem) postavy Old Surehanda a Old Firehanda. Nakonec se ale filmaři rozhodli pro divácky oblíbenou roli Old Shatterhanda v podání Američana Lexe Barkera.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!