Víte, jak se z Krále Škorpiona zrodil válečník?

Vypravte se zpět do období, kdy se z nadaného chlapce zrodí obávaný válečník. Právě tento příběh vypráví sobotní škorpioní film. Starověké dobrodružství bude drsné jako poušť a překvapivé jako nepředvídatelné poryvy mořské hladiny. Král Škorpion II: Zrození válečníka si pusťte od 22.50.
Král Škorpion II: Zrození válečníka
Král Škorpion II: Zrození válečníka

reklama

Minulou sobotu zvítězil zdatný The Rock - Dwayne Johnson jako Mathayus svou neohrožeností a skvělým bojovým uměním nad namyšleným Memnonem. Tentokrát nás příběh zanese do Mathayusova dopívání. Za silou a odvahou tohoto mladíka z řad válečníků Akkadské říše, kterým se říká Škorpioni, se totiž skrývá zoufalá zkušenost se smrtí jeho otce. Duše plná pomsty jej dovede až k tomu, kdo otce zabil – k novému králi říše Sargonovi.

Poradit si s vychytralým Sargonem, kterému pomáhá černá magie, bude muset nový představitel Mathayuse – Michael Copon. Tvář mladého bojovníka s pohledem plným ostrých šípů a tělem, za které by se nemusel stydět nejeden vrcholový sportovec, dokonale přesvědčí o jeho odhodlanosti vyrovnat nevyřízené účty za každou cenu. Přesvědčí ale i o jeho oddané lásce k nebojácné Layle, se kterou si s půvabem sobě vlastním poradila mladičká Karen Shenaz Davidová. S drsnými zápornými hrdiny má pak bohatou zkušenost představitel neústupného Sargona – Randy Couture, slavná zjizvená tvář akčních filmů.

Král Škorpion II: Zrození válečníka
Král Škorpion II: Zrození válečníka

Pokračování snímku Král Škorpion je doslova nadito úchvatnými záběry mytické krajiny. Nevynecháme ani plavbu starověkou lodí, návštěvu podsvětí a seznámíme s mnoha zajímavými postavami. Jedna z nich nese slavné jméno starořeckého dramatika Aristofana, další nám pak přiblíží, jak vypadal bájný Minotaurus. Asi je zbytečné dodávat, že tvůrci filmu si pohráli i s trikovými záběry, takže iluze návratu do vzdálené minulosti bude opravdu dokonalá.

Král Škorpion II: Zrození válečníka, Foto:

 

Co vás v dobrodružství mladého Krále Škorpiona nemine:

 

  • Skvěle propracované souboje se zbraní i bez
  • Bohatá výprava
  • Fascinující záběry bájné krajiny
  • Okouzlující krása mladé Karen – představitelky Layly
  • Odvaha a tělesná zdatnost nadaného Michaela Copona
  • Napětí nepředvídatelných zlomů děje

 

 

Na film Král Škorpion II: Zrození válečníka se podívejte v sobotu od 22.50 na Prima family.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!