#VLNANADEJE a pomoci. Pojďme společně zaplavit nemocnice potřebným vybavením

Velká výzva! Společnými silami chceme spustit obří vlnu solidarity #vlnanadeje a pomoci. Jak bude velká, to záleží na každém z nás. Vybereme společně podpůrnou částku 10 milionů během krátké doby? Sledujte v sobotu ve 20.15 na Primě výjimečný pořad Vlna naděje, na sociálních sítích se k vlně můžete připojit hned.
#vlnanadeje
#vlnanadeje
#vlnanadeje

reklama

Výzva zní jasně. Pojďme vytvořit masové hnutí a vybrat podpůrnou částku během krátké doby. Cílem celé akce #vlnanadeje je získat během týdne dalších 10 mil. Kč na nákup potřebného vybavení!

Nadační fond Kapka naděje už poslal pomoc v boji s COVID-19 v hodnotě téměř 10 mil. Kč do 45 nemocnic doslova po celé ČR. Pomoc zahrnuje distribuci více jak 31 000 respirátorů FFP2 a respiračních roušek KN 95, ale pořizujeme také několik videobronchoskopů pro obtížně intubovatelné pacienty, přenosné ultrazvuky pro vyšetření plic i mimo lůžko a šest nasálních ventilátorů.

Po této velké vlně bychom rádi aktivovali širokou veřejnost a spustili druhou vlnu naděje. Jak bude velká, to záleží na každém z nás.

Zapojit se a spustit tak další, třeba i větší vlnu naděje a pomoci může úplně každý.

#vlnanadeje
Autor: #vlnanadeje #vlnanadeje

V těchto dnech je totiž každá i sebemenší pomoc důležitá a velmi cenná.

Další Vlna naděje se spouští extra v sobotu ve 20.15 na Primě

Již v sobotu 11. dubna ve 20.15 na Primě sledujte jedinečnou talk show Vlna naděje – s pěveckými vystoupeními vysílanou částečně ze studia, částečně s hosty připojenými přes telemosty, chybět nebudou vstupy skrze nahrané vzkazy na mobilní telefony.

Výjimečný večer bude moderovat oblíbený Libor Bouček. Těšit se během něho můžete na tři desítky vystupujících.  K nim patří například osobnosti, jako jsou Marta Kubišová, Jiří Suchý, Eva Holubová, Petr Čech, Helena Vondráčková, Dara Rolins, Jiří Lábus, Xindl X, Monika Absolonová, Hana Zagorová a Štefan Margita, Martin Dejdar, Osmani Lafita, Radek Štěpánek, Karlos Vémola, Jaroslav Šilhavý, Michal David a Verona a mnoho dalších.

Jak posílat peníze?

Platební bránu najdete na webu Nadačního fondu kapkanadeje.cz

#vlnanadeje
Autor: #vlnanadeje #vlnanadeje

"Jsem velice šťastná, že se nám za přispění našich partnerů podařilo v tak masivní míře přispět k vybavení lékařů přístroji a ochrannými pomůckami. Velmi si jejich práce vážím a přeji, abychom tuto nepříjemnou situaci přečkali co nejrychleji, neztráceli optimismus a nadále si pomáhali. V Kapce naděje připravujeme další vlnu naděje a věříme, že díky ní budeme moci pomáhat ještě více," vzkazuje Vendula Pizingerová.

Ještě více informací o akci #vlnanadeje

 

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!