Volby 2017: Sledujte na Primě speciální zpravodajský servis

Televize Prima vám ihned po uzavření volebních místností nabízí od 14.00 průběžné volební výsledky a aktuální dění ON-LINE. Už v 16.00 odvysíláme v televizi mimořádné Odpolední zprávy s  nejnovějšími informacemi z volebních štábů. Hlavní zpravodajská relace, Zprávy FTV Prima, s Karlem Voříškem a Klárou Doležalovou se mimořádně prodlouží na 45 minut.
Sledujte speciální volební zpravodajství na Primě.
Sledujte speciální volební zpravodajství na Primě.
archiv FTV Prima

reklama

Buďte s námi v obraze. Od 14.00 sledujte průběžné volební výsledky a aktuální dění na našem zpravodajském webu.

Zároveň ve 14.00 startuje živé vysílání průběžných volebních výsledků. Debatu s politology na Facebooku Zpravodajství FTV Prima vysílá reportér Patrik Kaizr.

Po celé odpoledne máte možnost sledovat změny při sčítání hlasů i během oblíbených pořadů ve vysílání Primy na liště na spodním okraji obrazovky, která se bude objevovat v pravidelných intervalech. 

V 16.00 zařazujeme mimořádně Odpolední zprávy.

Moderátoři Karel Voříšek a Klára Doležalová nabídnou desetiminutový zpravodajský blok, ve kterém budou reportéři z volebních štábů informovat o aktuálním dění.

V 18.55 začíná hlavní zpravodajská relace, Zprávy FTV Prima.

Zpravodajská relace bude složena z živých vstupů reportérů, do kterých se zapojí mimořádně také moderátoři nedělní Partie Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. Přímo ve studiu bude reportérka Karolina Hošek u jedné z velkých obrazovek informovat o možném rozložení politických sil.

Vše přehledně s velkým LED panelem v newsroomu

Vůbec poprvé v historii zapojíme do vysílání prostřednictvím elektronické tužky také velkou LED obrazovku v newsroomu, kde reportérka Eliška Čeřovská shrne dosavadní volební výsledky.

Hlavní zpravodajská relace bude mít mimořádně 45 minut. Mimořádně neodvysíláme Krimi zprávy.

Sledujte speciální volební zpravodajství na Primě.
Autor: archiv FTV Prima Sledujte speciální volební zpravodajství na Primě.

Speciální živé vysílání diváci uvidí také na zpravodajském webu www.primazpravy.cz a na Facebooku Zpravodajství FTV Prima.

Povolební nedělní Partie

V neděli 22. října od 11.00 vysíláme Partii, ve které jako hosté vystoupí oslovení ředitelé agentur a politologové. Jejich jména ještě upřesníme.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!