Všichni jsme Muzzikanti…

… a dobrá hudba nás spojuje. To je neoficiální motto českého romantického melodramatického příběhu z prostředí muzikantského kempu. V hlavních rolích vás pobaví Martin Dejdar jako padlá popová ikona Majkl Boss a Pavel Kříž jako rocková legenda. Dívejte se v sobotu ve 20.15 na Primě.
Fotky z filmu Muzzikanti 3
Fotky z filmu Muzzikanti 3
Petarda Production
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Izzy (Pavel Kříž) je rocker tělem i duší, který spolu se svou přítelkyní (Michalina Olszańska) provozuje v panenské přírodě těšínských Beskyd hudební kemp.

Právě sem přijíždí kytarista a frontman Robin, který se svou kapelou už potřebuje vypadnout ze zkušeben a dostat se mezi fanoušky, a tak přistoupí na nabídku poněkud slizkého zpěváka s přezdívkou Majkl Boss (Martin Dejdar). Ten zase potřebuje oživit svou zašlou slávu a oprášit hudební kariéru, a proto se obě strany domluví na uspořádání společného koncertního turné. Svěří se do péče přísného producenta Schwartze (Maroš Kramár) a odjedou do výše zmíněného kempu… 

Podívejte se na televizní upoutávku k sobotnímu Prima kinu:

 

Fajn písničky - směs rocku, folku i popu.
Fajn písničky - směs rocku, folku i popu.
Petarda Production

7 důvodů, proč si pustit Muzzikanty

  • Dušan Rapoš, který je podepsaný pod tímto snímkem, je zkušený slovenský režisér, scenárista a hudební skladatel. Na svém kontě má například všechny tři díly Fontány pro Zuzanu, za které sesbíral mnoho zahraničních ocenění. Za Fontánu pro Zuzanu 3 si třeba odnesl nejvyšší cenu na mezinárodních filmových festivalech v Atlantě a Filadelfii (2000). Ten samý rok – 2000 – se v Las Vegas oženil s populární slovenskou herečkou Evou Vejmělkovou a společně vychovávají dvě dcery. Mimochodem, Evu Vejmělkovou tu taky uvidíte
  • Nádherné záběry přírody těšínských Beskyd, které se vám nesmazatelně vryjí do paměti. A ty koně!  
Fotky z filmu Muzzikanti 2
Fotky z filmu Muzzikanti 2
Petarda Production
  • Fajn písničky – směs rocku, folku i popu.
  • Kde jinde potkáte pohromadě Mareše s Hezuckým v rolích policistů, Koháka jako německého parašutistu a Jarka Nohavicu k tomu?
  • I pánové si tu přijdou na své. Nejedna lechtivá scéna a hlavní ženská role plná sexuality dodávají příběhu příjemné koření.
  • Michalina Olszańska jako představitelka oné hlavní role má v sobě nezpochybnitelné kouzlo a moc jí to tu sluší. Mimochodem, Michalinu jste mohli vidět v hlavní roli snímku Já, Olga Hepnarová.
  • Pod scénářem filmu je podepsán Petr Šiška, moderátor, hudebník a textař, který je autorem mnoha hitů českých zpěváků, například Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Leony Machálkové a dalších. Muzzikanti byly jeho scenáristickým debutem.

Na Muzzikanty se podívejte v sobotu od  20.15 na Primě.

Záškodníci

iPrima dárek k MDŽ: Sledujte oblíbené filmy online v našem archivu

Reklama
Reklama