Výhodný balíček: 3 exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná jen za 99 Kč!

Pokud máte rádi příběhy Janka, Týny a dalších ze Slunečné, určitě si tu a tam pustíte jejich osudy i v exkluzivních online předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní si je můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku 3 předpremiér za 99 Kč!
Předpremiéry seriálu Slunečná ve výhodném balíčku
Předpremiéry seriálu Slunečná ve výhodném balíčku
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Dá se Týna s Jankem na Slunečné zase dohromady, nebo u Týny uspěje Lukáš a v Jankově srdci zvítězí Karolína? Tuhle otázku si určitě pokládá nejeden fanoušek seriálu Slunečná. Dost možná si tu a tam uděláte radost a na Slunečnou se podíváte v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Nyní pro vás máme skvělou nabídku, kdy si předpremiérové epizody můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku o 15 % levněji. Běžně předpremiéra jedné epizody stojí 39 Kč, pokud si ale pořídíte zvýhodněný balíček tří předpremiér, za jednu předpremiéru zaplatíte jen 33 Kč.

Cena celého zvýhodněného balíčku tří předpremiérových epizod je jen 99 Kč. Další výhodou je i to, že pro vás nákup bude pohodlnější. Epizody si nemusíte kupovat opakovaně, ale provedete jenom jednu platbu a hned se můžete mrknout na tři předpremiérové díly! Zvýhodněný balíček předpremiér si můžete pořídit, a následně sledovat také prostřednictvím HbbTV.

Chcete sledovat předpremiérově seriál Slunečná levněji?

reklama

reklama