Z newyorského metra dorazí Lucky Chops až do Lucerny

Skupina buskerů z ulic New Yorku se rozhodla vydat se na turné po Evropě a Spojených státech. Ač se jejich dechové nástroje mohou zdát být poněkud fádními, opak je pravdou. Energická show, kterou Lucky Chops předvádí, strhává dav kolikrát víc než kdejaký DJ. Důkaz je samozřejmě lepší než pouhá slova, proto doporučujeme zajít do Lucerna Music Baru 21. října.
Lucky Chops míří do Lucerny.
Lucky Chops míří do Lucerny.
instagram/@theluckychops

reklama

Světovou popularitu si Lucky Chops získali víceméně přes noc. Náhodný divák nahrál na mobil jejich pouliční vystoupení a umístil ho na internet. Neuvěřitelně rychlý nárůst popularity zajistil skupině celosvětovou pozornost a otevřel jí cestu mezi hudební hvězdy.

Mezi jasné plusy Newyorčanů patří spojení funku, rockové říznosti a vymakané choreografie s osvěžením dechových nástrojů. Již dávno odzvonilo nudné a nic neříkající dechovce, která nudila už generace našich rodičů. Lucky Chops nastolili úplně nový trend.

Dechovka, která není nudná? Lucky Chops!
Autor: instagram/@theluckychops Dechovka, která není nudná? Lucky Chops!

Kapela je dokonalým příkladem stále rostoucí popularity buskingu, tedy pouličního umění. Tušíme, že asi velký rozdíl mezi zvládnutým vystoupením Lucky Chops, které obnáší choreografii a pořádné zaujetí publika, a upoceným houslistou z Václaváku, který hraje tři písně pořád dokola. Jestli to vidíte jinak, rozhodně dorazte do Lucerny a ověřte si to na vlastní kůži.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!