Za své nové album je Radůza nominována na Anděla!

Své album Muž s bílým psem, které vydala loni na podzim jako poctu všem autorům trampských písní, a jež obsahuje nejen písničky, ale i knihu, audioknihu a zpěvníček, se dočkalo vřelého přijetí jak od fanoušků, tak od hudebních odborníků, kteří ji nominovali na prestižní cenu Anděl. Zároveň Radůza převezme Zlatou desku a to 19. února 2019 v pražské Malostranské besedě.
Radůza
Radůza
Jana Pechlátová

reklama

Ke spolupráci na již zmiňované desce Muž s bílým psem přizvala Radůza kromě svých stálých spoluhráčů Josefa Štěpánka a Miloše Dvořáčka i další muzikanty, například jazzmana Jaromíra Honzáka, Jana Steindörfera či Alexandra Yasinského. Audioknihu načetl František Segrado.

 

Úspěch alba u posluchačů bude stvrzen Zlatou deskou, kterou Radůza obdrží v rámci koncertu v úterý 19. února v pražské Malostranské besedě. 

Těšit se zpěvačka může i z nominace na hudební cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka. Prestižní hudební ceny se budou předávat v úterý 5. března ve Foru Karlín. 

 

Oblíbená písničkářka se svým novým repertoir vyráží také na turné, kde zavítá do 33 českých i morvaských měst. Na její vystoupení s kapelou se mohou fanoušci těšit například v Jablonci, Třeboni, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, České Lípě, Pardubicích, ale také dvakrát v proslulé ostravské Heligonce či několikrát za sebou v Praze.

 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!